تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

آیفون eight چه تکنولوژی‌های تازه ای دارد؟

رای دادن به این پست
banner

در باب تلفن همراه نوشته ای داریم با عنوان “آیفون eight چه تکنولوژی‌های تازه ای دارد؟” که پیشتر بدان میپردازیم.

با استناد به اطلاعاتی که از اسپیکر هوشمند تازه "اپل" با عنوان "هوم پاد" انتشار یافته، دوربین‌های آیفون ۸ با کیفیت 4K و با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه فیلمبرداری می‌کند.

عده ای پیشرفت دهندگان چندین سر نخ از آیفون ۸ را در کدهای اصلی "هوم پاد" مشاهده کرده‌اند. آنها در روزهای واپسین چندین مورد از خصوصیت‌های آیفون ۸ را فاش کرده‌اند. ابتدا وجود یک دوربین مادون قرمز و نمایشگر بدون لبه را تایید کردند، سپس خبر از به کارگیری تکنولوژی تشخیص چهره و حذف دکمه "هوم" و وجود یک دوربین هوشمند دادند.

اکنون نیز یک وبسایت برزیلی به اسم "iHelp BR" ادعا کرده که با استناد به کدهای "هوم پاد"، دوربین‌های آیفون ۸ با بالاترین کیفیت ممکن فیلمبرداری خواهند کرد.

در اینجا لازم است این نکته اضافه شود که گسترش سرعت فیلمبرداری بر حسب فریم بر ثانیه می‌تواند به برنامه‌های حقیقت اضافه در "ios 11" کمک کند.

این مطلب چطوره؟  هکرها صفحه گوشی را هک می‌کنند

هم اینک دوربین‌های پشت آیفون ۷ و ۷ پلاس می‌توانند با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه فیلمبرداری کنند و دوربین‌های جلوی آنها به فیلمبرداری با کیفیت ۱۰۸۰p محدود شده‌اند.

به دلیل این که "هوم پاد" باید با گوشی تازه "اپل" سازگاری کامل داشته باشد، در کدهای نوشته شده برای این اسپیکر هوشمند عده ای ارجاعات باعث افشای خصوصیت‌های آیفون ۸ شده است. این خصوصیت‌ها شامل حذف دکمه "هوم"، خصوصیت "تلنگر برای روشن شدن"، تکنولوژی تشخیص چهره، نمایشگر بدون لبه، دوربین مادون قرمز و هوشمند و فیلمبرداری با کیفیت 4K و سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه است.

به علاوه از طرف دیگر دست به دست شدن عده ای اخبار غیر موثق در هفته واپسین باعث شده تا به وقوع پیوستن‌شان بعید به نظر نرسد. شایعاتی مانند دوربین سه بعدی با دو لنز، توانایی‌های حقیقت اضافه، نمایشگر منحنی و ۵ و ۵.۸ اینچی، جایگزینی صفحه آلومینیومی پشت گوشی با دو قاب شیشه‌ای و یک قاب فلزی تقویتی در وسط آنها و هزینه‌های ۹۹۹ دلاری برای ورژن ۱۲۸ GB و ۱۰۹۹ دلاری برای ورژن ۲۵۶ GB.

این مطلب چطوره؟  آتی تلفن‌های همراه هوشمند درگرو تکنولوژی شارژ بی‌سیم اپل

در باب رنگ‌بندی آیفون ۸ هم گمانه‌زنی‌هایی صورت گرفته که مبین ارائه این گوشی با ۶ رنگ مشتق از قرمز، طلایی و خاکستری دارد.

امیدواریم نوشته “آیفون eight چه تکنولوژی‌های تازه ای دارد؟” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری