تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

اجرای بازی‌های پلی‌استیشن four بر روی رایانه‌های شخصی امکان پذیر گردید

رای دادن به این پست
banner

در باب بازی ها نوشته ای داریم با عنوان “اجرای بازی‌های پلی‌استیشن four بر روی رایانه‌های شخصی امکان پذیر گردید” که پیشتر بدان میپردازیم.

سونی کنسول بازی پلی‌استیشن ۴ خود را با خدمات اجرای بازی آنلاین و تحت وب PlayStation Now ارتباط بیشتری زده تا حدودا تمامی بازی‌های قابل دسترس از این طریق بر روی رایانه‌های شخصی هم قابل اجرا باشند.

به نوشته فارس با استناد به گفته انگجت، برنامه ریزی شده است تست خصوصی این خدمات ظرف هفته‌های آتی صورت بگیرد و بعد از تکمیل معلومات لحظه اجرا دقیق آن مطرح خواهد شد.

سونی ماه قبل از توقف خدمات رسانی PlayStation Now از پلتفورم‌هایی به غیر از رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ خبر داده بود تا بتواند تجربه کاربری بهتری را برای خریداران کنسول بازی مخصوص خود به ارمغان آورد.

فهرست کامل کنسول‌ها و تولیدات مورد خدمات رسانی در PlayStation Now عبارتند از PlayStation three، PlayStation Vita، PlayStation TV، Sony Bravia TVs، Samsung sensible TVs و Sony Blu-ray gamers.

این مطلب چطوره؟  قابلیت ها تازه ایکس باکس

کمتر از یک ماه قبل مایکروسافت هم خدمات بازی‌های آنلاین خود موسوم به Xbox Recreation Cross را راه‌اندازی کرده بود که از روش نتفلیکس در معرض است. این خدمات برای اجرای حدود ۱۰۰ بازی Xbox 360 و Xbox One برنامه‌ریزی شده و هزینه بهره برداری از آن ده دلار در ماه است.

امیدواریم نوشته “اجرای بازی‌های پلی‌استیشن four بر روی رایانه‌های شخصی امکان پذیر گردید” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به بازی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری