تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

اختلال در شبکه جهانی وب عده ای از مصرف کنندگان

رای دادن به این پست
banner

در باب شبکه جهانی وب نوشته ای داریم با عنوان “اختلال در شبکه جهانی وب عده ای از مصرف کنندگان” که پیشتر بدان میپردازیم.

دسترسی عده ای مصرف کنندگان شبکه جهانی وب به سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی از شب قبلی با اختلالات مقطعی همراه است که کمپانی ارتباطات زیرساخت، وجود هرگونه اختلالی در این باره را تکذیب کرد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر، عده ای مصرف کنندگان شبکه جهانی وب در کشور از تازه ترین ساعات شب قبلی در دسترسی به سایت‌های داخلی و بین‌الملل و نیز شبکه‌های اجتماعی با قطع و وصل مواجه هستند. برای نمونه دسترسی به شبکه تلگرام و اینستاگرام برای عده ای مصرف کنندگان اختلال دارد.

این درحالی است که مصرف کنندگان در رابطه با اپراتورهای عرضه دهنده خدمات به این مسئله همیشگی که «سخت از شبکه زیرساخت است»، بر می‌خورند.

حامدرضا اسماعیلی مدیر روابط عمومی کمپانی ارتباطات زیرساخت در جواب به پیگیری‌ها، وجود هرگونه اختلال در شبکه زیرساخت ارتباطی کشور را تکذیب کرد.

این مطلب چطوره؟  بازنگری در هزینه شبکه جهانی وب تلفن همراه

وی گفت: بررسی‌های صورت گرفته بر پارامترهای شبکه داخلی، دیتا و شبکه جهانی وب بین الملل از موقعیت نرمال این شبکه حکایت دارد.

اسماعیلی اضافه کرد: هیچگونه قطعی و مشکلی حتی به اندازه یک بیت ظرفیت هم در شبکه زیرساخت نیست.و هرگونه اختلالی که مصرف کنندگان با آن مواجه هستند از جانب اپراتورهای خدمات دهنده است.

وی گفت: امکان رصد و مانیتور آنلاین شبکه زیرساخت ارتباطی کشور از روش پرتال کمپانی زیرساخت برای مصرف کنندگان ممکن است و مصرف کنندگان می‌توانند به تفکیک شهر و استان، موقعیت کیفی پارامترهای شبکه را مشاهده و بررسی کنند.

امیدواریم نوشته “اختلال در شبکه جهانی وب عده ای از مصرف کنندگان” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به وب قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری