تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

اعمال توانایی Faucet-topay گوگل برای ساعت‌های مچی هوشمند

رای دادن به این پست
banner

در باب تجارت الکترونیک نوشته ای داریم با عنوان “اعمال توانایی Faucet-topay گوگل برای ساعت‌های مچی هوشمند” که پیشتر بدان میپردازیم.

نتیجا گوگل تصمیم گرفته است که خصوصیت tap-to-pay را به ابزار‌های اندروید، اضافه نماید. تقاضای این خصوصیت، در خدمات گوگل پلی ورژن ۱۰.۰ به دفعات به وسیله مصرف کنندگان علاقه‌مند به سیستم عامل اندروید، مطرح شده است.
پیغام‌هایی متنی از قبیل "سعی کنید مجددا ساعتتان را در ترمینال نگه دارید"، آشکارا نشان می‌‌دهد که گوگل در تازه ترین مراحل آزمایش این توانایی است.
 

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته انگجت، اگر صاحب یک ساعت مچی با سیستم عامل سازگار با اندروید هستید(مثلا ساعتی با چیپ‌ست NFC دارید)، این امکان برای ساعت‌تان وجود خواهد داشت که آن را تنها لمس کنید تا جهت پرداخت هزینه کالای مورد نظرتان، به یک پایانه تجهیز به چیپ‌ست NFC هدایت شوید. 

با اینحال خصوصیت دیگر این ساعت‌ها، اپ‌های ثابت تعبیه شده در آنها است. در حقیقت، این نوع اپ‌ها، بدون اینکه الزامی به نصب آنها باشد، برای دسترسی سریع و استفاده بموقع در این ساعت‌ها تعبیه شده‌اند.
سیستم‌ ساعت‌های اندروید این‌گونه هستند که خدمات اپ ثابتی بر روی آنها قرار می‌گیرد و سری‌ای از پرچم‌ها که بیانگر مسائل صحیح و نادرست هستند، وجود دارند.

این مطلب چطوره؟  رکورد ارزش بیت‌کوین

پرچم‌های مطرح شده به این معنی هستند که این خصوصیت یقینا مرحله آزمایش خود را در موقعیت غیرطبیعی سپری می‌کند. در این قسمت کار مردم می‌توانند با بهره برداری از برگه‌ای(تب) که در محیط اندروید این ساعت‌ها می باشد، پرداخت خود را انجام دهند. 

برای بهره برداری از توانایی مطرح شده می بایست از یک ساعت Samsung gear S3 و Samsung pay استفاده کرد. این خصوصیت بر روی هر ابزاری با سیستم عامل اندروید kitkat ۴.۴ یا ورژن پس از آن، کار می‌کند، چرا که سامسونگ، خدمات های پرداخت‌ خود را تنها برای اندرویدهای دیگر، مانند ساعت بنا شده بر سیستم‌عامل Tizen، قرار داده است.

ساعت سامسونگ Gear S3، با همان تکنولوژی پرداخت دستبند مغناطیسی تلفن‌های سامسونگ، تجهیز می‌شود که به مردم اجازه خواهد داد در هر جایی در ایالات متحده، رفتار پرداخت هزینه‌های خود را انجام دهند(مصرف کنندگان آیفون نیز قادر خواهند بود با ساعت اپل و گوشی اپل خود در طول سال، رفتار پرداخت خود را انجام دهند). 

این مطلب چطوره؟  سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد دلاری علی‌بابا برای رقابت با آمازون و گوگل

بطور کلی فروش ساعت‌های هوشمند رضایت چندانی نداشته است و کمپانی‌هایی مانند اینتل کاهش تولید آن را بهمراه داشته‌اند و به این دلیل گوگل یقینا در تولید ساعت اندرویدی۲.۰ خود در پاییز سال جاری، تاخیر خواهد داشت.

انتظار می‌رود که بیننده افزایش بیشتر نرم‌افزارهای موجود در این ساعت‌ها باشیم و دلایل بیشتری در دست مردم قرار دهیم که این ساعت‌های هوشمند را تهیه کنند.
 

امیدواریم نوشته “اعمال توانایی Faucet-topay گوگل برای ساعت‌های مچی هوشمند” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تجارت الکترونیک قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری