تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

گسترش فروش پردازشگر‌های رایانه ای در سه‌ماهه دوم سال 2017

رای دادن به این پست
banner

در باب سخت افزارها نوشته ای داریم با عنوان “گسترش فروش پردازشگر‌های رایانه ای در سه‌ماهه دوم سال 2017” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نظر می‌رسد که روند استفاده به هر میزان بیشتر صنایع و تولیدات رایانه ای را پایانی نیست و پیرامون همین موضوع، اوضاع صنایع نیمه‌هادی بسیار فرضیه‌آل و خوب پیش می‌رود؛ با اینحال اگر گزارش‌های مالی نیز نمایش دهنده گسترش فروش پردازشگر‌های رایانه ای در سه‌ماهه دوم سال جاری میلادی هستند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، به‌تازگی گزارش‌های مالی مرتبط به صنایع نیمه‌هادی در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۱۷ و در گستره جهانی پخش شده است که این محاسبه خبر از سود نجومی این صنایع در قسمت‌های مختلف می‌دهد.

این محاسبه حاکی از آن هستند که سود صنایع نیمه‌هادی در بازه زمانی گفته شده تنها اندکی کمتر از ۱۰۰ میلیارد دلار بوده و به‌صورت دقیق به ۹۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار رسیده است.

 

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است این محاسبه در مقایسه با مقادیر انتشار یافته در بازه زمانی شبیه به در سال قبلی میلادی، نمایش دهنده رشدی عظیم و برابر با ۲۳.۷ درصدی هستند و طبعاً همین محاسبه دلیل شده بررسی کنندگان مارکت معتقد باشند که این صنایع در مسیری درست و سنجیده گام برمی‌دارد.

این مطلب چطوره؟  پردازشگر‌های ویژه مایکروسافت برای هولولنز

به علاوه از طرف دیگر این مقدار در مقایسه با سه‌ماهه در ابتدا سال ۲۰۱۷ نیز گسترش یافته و با افزایش ۵.۸ درصدی روبرو بوده است که نشان می‌دهد به‌زودی پردازشگر‌های ارائه شده می‌توانند باعث تغییراتی بزرگ در بازارهایی مانند مارکت موبایل شوند.

مطابق جزئیات این محاسبه، از لحاظ منطقه‌ای نیز قاره آمریکا با ۳۳.۴ درصد به‌عنوان اصلی‌ترین تأمین کننده این سود مطرح بوده است و مقام‌های بعدی به چین، منطقه آسیا اقیانوسیه، اروپا و ژاپن تعلق دارند.

بدین‌ ترتیب کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که در سه‌ماهه آتی بیننده عبور از مرزهای ۱۰۰ میلیارد دلار سود برای این صنایع خواهیم بود و امسال سالی رکوردشکن برای صنایع نیمه‌هادی لقب خواهد گرفت.
 

امیدواریم نوشته “گسترش فروش پردازشگر‌های رایانه ای در سه‌ماهه دوم سال 2017” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری