تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

گسترش 450 درصدی تراکنش‌های اپل پی درمقایسه با سال قبلی

رای دادن به این پست
banner

در باب تجارت الکترونیک نوشته ای داریم با عنوان “گسترش 450 درصدی تراکنش‌های اپل پی درمقایسه با سال قبلی” که پیشتر بدان میپردازیم.

Share/Save/Bookmark

 

شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳

 

“فن آوری آی تی”- اپل پی که در حقیقت کیف پول پرداخت‌های تلفن همراه اپل است، به سرعت در حال افزایش است و معاملات و تراکنش‌های موجود در آن درمقایسه با سال قبلی 450 درصد گسترش داشته است.

افزایش 450 درصدی تراکنش‌های اپل پی نسبت به سال گذشته

“اپل پی” یا سامانه پرداخت اپل، یکی از شیوه‌های نوین پرداخت پول از قبیل پرداخت همراه و یا کیف پول دیجیتالی است که کمپانی اپل آن را در سال 2014 عرضه کرد.
برای سود‌گیری از این سامانه، استفاده کننده می‌بایست یکدفعه معلومات کارت اعتباری خود را وارد آیفون (آیفون 5 به بالا) نماید (از روش اسکن کارت اعتباری یه به روش دستی) و بعد از آن هر بار که کالا یا خدماتی را تهیه می‌کند، می‌تواند با نزدیک کردن آی دیوایس خود به پایانه تجهیز به تکنولوژی ان.اف.سی، هزینه را پرداخت نماید.

این مطلب چطوره؟  اعمال توانایی Faucet-topay گوگل برای ساعت‌های مچی هوشمند

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته ونچربیت، تعداد تراکنش‌های اپل پی در سه ماهه قبلی درمقایسه با مدت شبیه به در سال قبلی، 450 درصد گسترش یافته است.
تیم کوک، رئیس اپل چندی قبلً در خلال یک کنفرانس، نتایج سه ماهه کمپانی خود را در دست بررسی کنندگان قرار داد و در همان کنفرانس مطرح کرد که اپل پی، تا این حد افزایش کرده است.

اپل پی در سال 2016 وارد چند مارکت بین‌المللی شد و اکنون در پانزده کشور از نمونه ایالات متحده، بریتانیا، سوئیس، کانادا، استرالیا، چین، فرانسه، هنگ کنگ، سنگاپور، ژاپن و روسیه در معرض است.
بر اساس معمول، کوک، تعداد مصرف کنندگان، سود یا ارزش تراکنش‌های اپل پی را مطرح نکرد. در قبلی، اپل مطرح کرده است که هر هفته، یک میلیون استفاده کننده تازه در اپل پی ثبت اسم می‌کنند.

اپل پی در سال 2014 کار خود را شروع کرد و به خریداران این امکان را داد که کارت‌های اعتباری و معلومات کارت نقدی خود را روی کیف پول همراه آیفون بارگذاری کنند. به علاوه از طرف دیگر قادر اند در فروشگاه‌های فروش تکی تجهیز به تکنولوژی ان.اف.سی از آیفون خود برای پرداخت بهره ببرند.

این مطلب چطوره؟  بیت‌کوین‌های در مخاطره

اپل پی در ایالات متحده و در سطح بین‌المللی با خدمات رقیب گوگل به اسم اندروید پی و سامسونگ پی رقابت می کند. کوک در سخنرانی واپسین خود مطرح کرد که اپل پی، بیست میلیون موقعیت در تمامی دنیا دارد که four.5 میلیون آن در ایالات متحده است.
 

امیدواریم نوشته “گسترش 450 درصدی تراکنش‌های اپل پی درمقایسه با سال قبلی” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تجارت الکترونیک قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری