تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

نخستین لپ‌تاپ بدون سیم دنیا

رای دادن به این پست
banner

در باب رایانه ها نوشته ای داریم با عنوان “نخستین لپ‌تاپ بدون سیم دنیا” که پیشتر بدان میپردازیم.

Share/Save/Bookmark

 

چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱

 

“فن آوری آی تی”- کمپانی دل فروش نخستین لپ‌تاپ در جهان که شارژ آن به طرز بی‌سیم امکان دارد را به هزینه ۱۷۵۰ دلار شروع کرده است.

اولین لپ‌تاپ بدون سیم دنیا

این لپ‌تاپ Latitude 7285 اسم گذاری شده و حاوی صفحه نمایش ۱۲ اینچی است که از صفحه کلیدش جدا می شود. دل نخستین بار در جریان اجرا کنفرانس CES در ژانویه قبلی از ارائه چنین لپ‌تاپی خبر داده بود.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر، شارژ بی‌سیم این لپ تاپ از روش یک صفحه کلید جداشدنی صورت می گیرد که به طرز مجزا به فروش می رسد. علاقمندان برای خرید لپ‌تاپ گفته شده باید به وب‌سایت کمپانی دل مراجعه کنند.

هزینه نمونه پایه این لپ تاپ ۱۲۰۰ دلار است و برای خرید صفحه کلید بی‌سیم، شارژر و پوششی که باید در پایین این صفحه کلید قرار بگیرد باید در کل ۵۵۰ دلار پرداخت شود.

این مطلب چطوره؟  اچ.پی برای حل سخت ایمنی لپ‌تاپ‌هایش وارد رفتار شد

پردازشگر اصلی این لپ‌تاپ Core i5-۷Y54 بوده و تولید کمپانی اینتل است. لپ تاپ گفته شده حاوی ۱۲۸ GB حافظه داخلی و ۸ GB رم است. برنامه ریزی شده است نمونه دیگری از این لپ تاپ به اسم Latitude ۷۰۰۰ با صفحه نمایش ۱۳ اینچی در ماه آگوست ارائه شود و هزینه آن نیز در همان لحظه مطرح خواهد شد.

امیدواریم نوشته “نخستین لپ‌تاپ بدون سیم دنیا” مورد بهره برداری شماعلاقه مندان به رایانه ها قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری