تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

اپراتورهای مجازی چه اختلاف‌هایی با اپراتورهای دیگر دارند؟

رای دادن به این پست
banner

در باب اپراتورها نوشته ای داریم با عنوان “اپراتورهای مجازی چه اختلاف‌هایی با اپراتورهای دیگر دارند؟” که پیشتر بدان میپردازیم.

Share/Save/Bookmark

 

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴

 

“فن آوری آی تی”- واعظی: اپراتورهای مجازی مطمئنا مکمل اپراتورهای اصلی هستند و مشارکت نزدیکی با هم دارند.

اپراتورهای مجازی چه تفاوت‌هایی با اپراتورهای دیگر دارند؟

وزیر ارتباطات با اشاره به نقش اپراتورهای مجازی تاکید کرد: اپراتورهای مجازی مکمل اپراتورهای اصلی هستند و بدون اینکه نیاز به سرمایه‌گذاری کلان در قسمت زیرساخت و شبکه داشته باشند، با هماهنگی و تفاهم با اپراتورهای اصلی به عرضه خدمات تخصصی می‌پردازند.

محمود واعظی با اشاره به مکان اپراتورهای مجازی و نقش آنها در کشور اظهار کرد: اپراتورهای مجازی مطمئنا مکمل اپراتورهای اصلی هستند و مشارکت نزدیکی با هم دارند. این اپراتورها بدون اینکه نیاز به سرمایه‌گذاری کلان در قسمت زیرساخت و شبکه داشته باشند، با هماهنگی و تفاهم با اپراتورهای اصلی به عرضه خدمات تخصصی می‌پردازند.

این مطلب چطوره؟  تفاهم‌نامه اپراتور اول و نوکیا برای پیاده‌سازی 5G در ایران

وی اضافه کرد: خبر خوب اینکه از دو ماه قبل این موضوع و فعالیت اپراتورهای مجازی شروع شده و اپراتورهای اصلی عده ای از شبکه‌های خود را در دست اپراتورهای مجازی قرار دادند.

وزیر ارتباطات و تکنولوژی معلومات تاکید کرد: اپراتورهای مجازی مطمئنا خدمات ارزش اضافه دارند و امیدواریم خیلی زود فعالیت‌های تخصصی خود را شروع کنند تا مصرف کنندگان و مردم قادر باشند از خدمات‌ها و خدمات آنها نهایت سود‌مندی را داشته باشند.

وی ادامه داد: به طرز مثال در عده ای از کشورها علاقه مندان یک تیم فوتبال همگی عضو یکی از اپراتورهای مجازی هستند و امیدواریم در ایران هم فعالیت‌های تخصصی این اپراتورها خیلی زود شکل بگیرد تا بیننده افزایش خدمات تخصصی در بستر تکنولوژی باشیم.

واعظی در جواب به موقعیت نامطلوب زمینه کودک و نوجوان در بستر وب و نقش فعالی که اپراتوهای مجازی قادر اند در این بخش داشته باشند، تاکید کرد: بخشی از اپراتورهای مجازی قادر اند در این زمینه کار کنند، مانند هوشمند امین و سایرین که در حال کار هستند. امیدواریم اتفاقات مطلوبی در این بخش بیننده باشیم.

این مطلب چطوره؟  برای هردقیقه صحبت چقدر می‌پردازید

وی به علاوه از طرف دیگر به کسب و کارهای الکترونیک در کشور اشاره نمود و اضافه کرد: با استناد به بستر خوبی که در کشور دیزاین و اجرایی شده است، امروز کسب و کارهای مختلف تعریف شده و ما بیننده نمونه‌های خوب آن در نماشگاه الکامپ بودیم.

واعظی تاکید کرد: هر فرضیه نویی که در بستر تکنولوژی معلومات ظهور می‌کند و هر فرضیه ناب و مطلوبی که شکل می‌گیرد، در تمامی کشور نیاز به توجه مردم و مصرف کنندگان است.

امیدواریم نوشته “اپراتورهای مجازی چه اختلاف‌هایی با اپراتورهای دیگر دارند؟” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری