تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

اپل مدرسه برنامه نویسی تاسیس کرد

رای دادن به این پست
banner

در باب برنامه نویسی نوشته ای داریم با عنوان “اپل مدرسه برنامه نویسی تاسیس کرد” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته “فن آوری آی تی” از ایسنا با استناد به گفته بیزینس اینسایدر، کمپانی اپل این مرکز را در ماه ژانویه و بعد از یک معامله مالیاتی با دولت ایتالیا راه‌اندازی کرد.

کمپانی اپل و دانشگاه ناپل فدریکو دوم نمایش داده‌اند که این مرکز پیشرفت نرم‌افزار چگونه خواهد بود و چه برنامه درسی تخصصی برای پیشرفت دهندگان نرم‌افزار در این مرکز عرضه خواهد شد.

این کلاس‌ها طی یک دوره ۹ ماهه برگزار شده و به وسیله دانشگاه ناپل فردریکو دوم و کمپانی اپل مدیریت و خدمات رسانی خواهد شد.

کمپانی اپل مطرح کرد که این کلاس‌ها در ماه اکتبر شروع خواهد شد.

در طول ترم اول مهارت‌های دانش آموزان در عرصه پیشرفت نرم افزار iOS پیشرفت یافته و در طول ترم دوم به آنها نحوه ایجاد و راه‌اندازی و دیزاین نرم افزار آموزش داده خواهد شد. آنها برای دیزاین نرم‌افزارها با یکدیگر مشارکت خواهند کرد تا بالاخره و با این وجود یک تلاش مشترک، نرم‌افزاری را پیشرفت دهند که بتوان آن را App Retailer قرار داد.

این مطلب چطوره؟  بعد از تسخیر وب، اکنون فرصت دسکتاپ‌هاست

دانش آموزان ایتالیا و دیگر نقاط اروپا می‌توانند در این برنامه کمپانی کنند و متقاضیان غیر از یک تست آنلاین و گفتگو، باید فرم درخواست و ثبت اسم را تکمیل کنند.

این برنامه در یک مرکز مخصوص در یک محوطه تازه در San Giovanni Teduccio در حومه ناپل ایتالیا برگزار خواهد شد. این مرکز تجهیز به لابراتوار‌هایی با تکنولوژی پیشرفته بوده که حاوی بروزترین و به روزترین سخت‌افزار و نرم‌افزارهای دنیا است.

کمپانی اپل تصمیم گرفته است تا مراکز دیگری را برای پیشرفت برنامه‌های کاربردی در کشورهای دیگر، از نمونه برزیل، هند و اندونزی اجرا کند.

امیدواریم نوشته “اپل مدرسه برنامه نویسی تاسیس کرد” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به برنامه نویسی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری