تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

اینتل شیوه خرید در صنعت فروشگاهی را تغییر می‌دهد

رای دادن به این پست
banner

در باب تجارت الکترونیک نوشته ای داریم با عنوان “اینتل شیوه خرید در صنعت فروشگاهی را تغییر می‌دهد” که پیشتر بدان میپردازیم.

تولید کنندگان پردازشگر‌های الکترونیکی در صدد هستند بالغ بر یکصد میلیون دلار جهت بهره برداری از تکنولوژی نوین و شبکه جهانی وب در صنعت خرده‌فروشی سرمایه‌گذاری کنند. اینتل تصمیم گرفته است با بهره برداری از شبکه جهانی وب، تجارب خرید در فروشگاه‌های زنجیره‌ای را افزایش بخشد.
بدین ترتیب با نگاهی به صنعت بزرگ فروشگاهی و خرده‌فروشی، می‌توان حدس زد که این کمپانی، در چه عرصه مستعد سودآوری عظیمی سرمایه‌گر

به نوشته “فن آوری آی تی” از شماران سیستم با استناد به گفته CNET، به گفته مدیر تولید پردازشگر‌های الکترونیکی در کنفرانس تجاری فدراسیون ملی خرده‌فروشی، کمپانی اینتل تصمیم گرفته است سرمایه‌گذاری بیشتری بالغ بر یکصد میلیون دلار در طول پنج سال آتی در پلتفرم تازه ای انجام دهد که با بهره برداری از معلومات و تکنولوژی‌های مرتبط، به گسترش فروش و کاهش هزینه خریداران کمک فراوانی خواهد نمود.

این مطلب چطوره؟  گسترش قلمرو علی‌بابا با خصوصیت‌های دیتای تازه در جهان

مدیر کمپانی اینتل طی گفتگو با یکی از مجله ها در این خصوص گفت: این پلتفرم که اعتبار پلتفرم خرده‌فروشی پاسخگوی اینتل را دو برابر کرده است، ترکیبی از یک نوع نرم‌افزار، سخت‌افزار، رابط برنامه‌های کاربردی و نیز حسگرهایی ویژه را به شیوه استاندارد ممکن می‌آورد.
به گفته وی، این پلتفرم ویژه به خرده‌فروشان کمک خواهد نمود تا کارهای متفاوتی را به انجام رسانند.

از نمونه فرآیندهایی که در این پلتفرم ویژه پیش‌بینی شده، می‌توان به این موارد اشاره نمود: محاسبه و نمایش گردش و نیز موجودی، ترسیم جداول مرتبط به کارمندان و فعالیت‌های آنها و به علاوه از طرف دیگر تجارب شخصی بوجود آمده برای خریداران.

برایان کرزانیچ(Brian Krzanich)، مدیر کل کمپانی اینتل در این کنفرانس تجاری نشان داد که به چه نحو خرده‌فروشان می‌توانند از حقیقت‌های مجازی برای ایجاد تجربه بهتر و عرضه آنها به خریداران بهره ببرند. تحت نام مثال،‌ایشان به صاحبان این صنعت نشان داد که به چه نحو می‌توانند به نمونه‌های فروشگاه‌های سه‌بعدی(3D) بر روی موبایل هوشمند خود دسترسی داشته باشند و یا اینکه به چه نحو تصویر مجازی خانه خود را برای خرید اثاثیه و مبلمان در دست فروشندگان قرار دهند.
 

امیدواریم نوشته “اینتل شیوه خرید در صنعت فروشگاهی را تغییر می‌دهد” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تجارت الکترونیک قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  کمک سنسورهای ایتنل به مصرف کنندگان در زمان خرید

عنوان منو
در حال بارگذاری