تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

بازنگری در هزینه شبکه جهانی وب تلفن همراه

رای دادن به این پست
banner

در باب شبکه جهانی وب نوشته ای داریم با عنوان “بازنگری در هزینه شبکه جهانی وب تلفن همراه” که پیشتر بدان میپردازیم.

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از بازنگری روی نرخ بهره برداری از خدمات شبکه جهانی وب و صحبت تلفن همراه اطلاع داد و گفت: در نیمه دوم سال جاری به یک جمع‌بندی در این عرصه می‌رسیم.

صادق عباسی شاهکوه، از بررسی نمونه تعرفه گذاری در خدمات شبکه جهانی وب تلفن همراه در معاونت صدور مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اطلاع داد و گفت: با شرایطی که در قسمت تعرفه شبکه جهانی وب ثابت، بازنگری صورت گرفته است، در زمینه تلفن همراه نیز در جستجوی بازنگری و تغییر تعرفه‌ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه سال قبلی نرخ شبکه جهانی وب تلفن همراه با کاهش چشمگیری روبه رو بوده است، ادامه داد: در بررسی تعرفه‌های تلفن همراه، تصمیم گرفته ایم نمونه تعرفه گذاری را به سوی بسته‌های ترکیبی صوت و دیتا ببریم. به این معنی که اپراتورها بسته‌هایی تعریف کنند که هزینه صحبت و شبکه جهانی وب به روش ترکیبی برای مشترکان با صرفه اقتصادی همراه باشد.

این مطلب چطوره؟  تعرفه شبکه جهانی وب نامحدود تصویب شد

معاون رگولاتوری با بیان اینکه در این نمونه تعرفه گذاری قصد حذف نمونه حجمی شبکه جهانی وب تلفن همراه را نداریم، اضافه کرد: بیشترین تمرکز بر این است که با تعریف بسته‌های ترکیبی، هزینه مکالمات تلفن همراه کم شود.

صادق عباسی شاهکوه تاکید کرد: این مسئله در حال بررسی است و پیش بینی می کنیم در نیمه دوم سال، برای عرضه به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به جمع‌بندی برسیم.

امیدواریم نوشته “بازنگری در هزینه شبکه جهانی وب تلفن همراه” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به وب قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری