تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

بازنگری در نرخ شبکه جهانی وب ثابت نسل چهار

رای دادن به این پست
banner

در باب شبکه جهانی وب نوشته ای داریم با عنوان “بازنگری در نرخ شبکه جهانی وب ثابت نسل چهار” که پیشتر بدان میپردازیم.

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از بازنگری در تعرفه گذاری خدمات شبکه جهانی وب ثابت نسل چهارم (TD LTE) و ساماندهی خدمات شبکه جهانی وب وایمکس برای مهاجرت به TDLTE اطلاع داد.

صادق عباسی شاهکوه با بیان اینکه تا انتهای سال موقعیت خدمات شبکه جهانی وب وایمکس را در کشور ساماندهی می کنیم، اظهار داشت: با استناد به اینکه تکنولوژی وایمکس در حال منسوخ شدن است، به اپراتورهای عرضه دهنده این خدمات، اجازه می دهیم که خدمات خود را به سوی شبکه جهانی وب پرسرعت ثابت نسل چهارم (TD LTE ) ببرند.

وی پیش بینی کرد که تا انتهای سال ۹۶ این مسئله ساماندهی شود و گفت: براین اساس در تعرفه عرضه خدمات TDLTE نیز بازنگری صورت می‌گیرد تا مصرف کنندگان روی یک نمونه تازه خدمات بگیرند.

این مطلب چطوره؟  پیشرفت سریع‌تر دسترسی به تکنولوژی معلومات و ارتباطات در دولت دوازدهم

معاون رگولاتوری با اشاره به اینکه تکنولوژی TDLTE تکنولوژی شبکه‌های بی‌سیم است که تعرفه گذاری آن در تمامی دنیا، به روش حجمی صورت می گیرد، اضافه کرد: با استناد به آنکه نمونه این تکنولوژی، اتصال محور است و در شبکه‌های بی سیم محدودیت آنتن و فرکانس می باشد، نمی توان محاسبه حجم مصرف را در این تکنولوژی متوقف کرد با اینحال در حال بازنگری در تعرفه های حال حاضر این تکنولوژی هستیم که به نظر می‌رسد در نیمه دوم سال جاری بتوانیم به نتیجه نهایی برسیم.

عباسی شاهکوه شرح داد: در تکنولوژی TDLTE از آنجایی که می توان به حداکثر سرعت ۴۰ تا ۵۰ مگابیت برثانیه رسید، امکان دارد حجم بسته شبکه جهانی وب مشترک سریع تر از آنچه تصور می کند به اتمام برسد. در این تکنولوژی به دلیل مزایای بالای سرعت، نمی‌توان نمونه فروش غیرحجمی داشت با اینحال خیلی زود در نرخ‌های حال حاضر بازنگری صورت می‌گیرد.

امیدواریم نوشته “بازنگری در نرخ شبکه جهانی وب ثابت نسل چهار” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به وب قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  ایمیل‌های بومی؛ موفق یا ناموفق؟

عنوان منو
در حال بارگذاری