تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

با آیفون بعدی سلفی‌های بهتری می‌گیرید!

رای دادن به این پست
banner

در باب تلفن همراه نوشته ای داریم با عنوان “با آیفون بعدی سلفی‌های بهتری می‌گیرید!” که پیشتر بدان میپردازیم.

Share/Save/Bookmark

 

يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲

 

“فن آوری آی تی”- دانش پژوهان در قسمت لیزر موفق شدند با بهره برداری از یک لیزر سه‌بعدی آیفون را تجهیز به تولید چهره برای گسترش حقیقت‌نگاری (Augmented Actuality) و تنظیم اتوماتیک فعالیت کنند.

با آیفون بعدی سلفی‌های بهتری می‌گیرید!

این سنسور، با نصب روی آیفون AR ، تشخیص بهتر عمق و با این وجود گسترش ثبت حقیقی در ابزارهای کاربردی گوشی و نیز افزایش تنظیم اتوماتیک در عکسبرداری را بهمراه دارد و بسته به وقتی که بتوان این ابزارهای را به اندازه‌ی کافی کوچک کرد و در گوشی جای داد، امکان دارد در آیفون ۸، ۹ و یا آیفون پرو یا ایکس عرضه شود.

هم‌اکنون پردازشگر‌های AR بر دوربین‌های عکاسی مجزا‌ اپل نصب است و بازخورد بسیار هیجان‌انگیزی در ثبت زنده عکس ها داشته است با اینحال اضافه شدن این امکان به گوشی‌های اپل این ابزار را روزمره در معرض همه قرار خواهد داد.

این مطلب چطوره؟  این‌بار LG طعمه بدافزارها!

این ابزار که ابزار تنظیم اتوماتیک لیزری نامیده می‌شود، فاصله را از روی لحظه رفت و برگشت نور از لیزر به هدف، محاسبه می‌کند و شامل یک لیزر، یک عدسی، آشکارساز و یک پردازشگر و هزینه‌ آن نزدیک ۲ دلار برای هر گوشی است.

در چنین شرایطی ست که که در گوشی‌های آیفون‌ ۶ به بعد، ابزار آشکارسازی فازی برای این منظور به‌کار رفته است و با سود‌گیری از مقایسه فاز نوری که از یک هدف به دو طرف گوشی می‌رسد، تعیین می‌کند که آیا تمرکز عدسی به حالت درست نزدیک هست یا نه؟ وقتی دوربین به خوبی روی هدف متمرکز باشد، اختلاف میان رنگ‌ها بیشتر می‌شود.

امکان استفاده از یک لیزر سه بعدی در دوربین جلوی گوشی اپل ۸ برای تشخیص بهتر در تصویر‌های سلفی (خودانداز) توانایی دیگری است که در ایفون ۸ می باشد.

امیدواریم نوشته “با آیفون بعدی سلفی‌های بهتری می‌گیرید!” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  تولید گوشی تازه موتورولا با دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی

عنوان منو
در حال بارگذاری