تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

برای هردقیقه صحبت چقدر می‌پردازید

رای دادن به این پست
banner

در باب اپراتورها نوشته ای داریم با عنوان “برای هردقیقه صحبت چقدر می‌پردازید” که پیشتر بدان میپردازیم.

اپراتورهای تلفن به همراه عرضه سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری، هزینه‌های متفاوتی را برای برقراری هر دقیقه صحبت دریافت می‌کنند که از ۲۹۹ ریال تا ۹۳۷ ریال را شامل می‌شود.

به نوشته “فن آوری آی تی” از ایسنا، برقراری رابطه با بهره برداری از اپراتورهای موبایل برای سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری آنها، تعرفه‌های متفاوتی دارد و بر اساس تازه ترین تغییر تعرفه‌ها، از ۲۹۹ ریال تا ۹۳۷ ریال را در بر می‌گیرد.

تعرفه صحبت در همراه اول
هزینه هر دقیقه صحبت با سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول به همراه اول و تلفن ثابت، ۵۷۰ ریال است و برقرای رابطه با سیم‌کارت‌های ایرانسل و رایتل، ۶۲۵ ریال هزینه دارد. با این وجود معیار محاسبه تعرفه یک رابطه با توجه به ثانیه است، یعنی هر ثانیه رابطه همراه اول دائمی بهمراه اول و تلفن ثابت برابر ۹.۵ ریال و به دیگر اپراتورها، ۱۰.۴۱ ریال خواهد بود.

این مطلب چطوره؟  هر ایرانی چندسیم‌کارت دارد؟!

به علاوه از طرف دیگر تعرفه برقراری رابطه با سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول به ازای هر دقیقه صحبت با همراه اول و تلفن ثابت ۶۷۰ ریال است و برقراری رابطه با سیم‌کارت‌های ایرانسل و رایتل ۹۳۷ ریال هزینه دارد.

تعرفه صحبت در ایرانسل
در اپراتور دوم یا ایرانسل دائمی هر دقیقه رابطه درون‌شبکه (رابطه با سیم‌کارت‌های ایرانسل) و برون‌شبکه‌ای (رابطه با اپراتورهای همراه اول، رایتل و تلفن ثابت) حاوی تعرفه یکسان ۳۳۳ ریال است که هر ثانیه آن هزینه‌ای برابر ۵.۵۵ ریال خواهد داشت.

به علاوه از طرف دیگر تعرفه هر دقیقه رابطه درون شبکه‌ای در سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتور دوم، ۶۶۹ ریال است. با این وجود اگر مشترک صورتحساب خود را با توجه به ثانیه تنظیم کرده باشد، هر ثانیه صحبت درون‌شبکه‌ای ۱۱.۱۵ ریال خواهد بود. تعرفه برقراری رابطه از سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل به دیگر اپراتورهای همراه اول و رایتل، ۹۲۹ ریال به ازای هر دقیق (برابر با ثانیه‌ای ۱۵.۴۸ ریال) و به تلفن ثابت، ۷۹۹ ریال به ازای هر دقیقه (برابر با ثانیه‌ای ۱۳.۳۱ ریال) است.

این مطلب چطوره؟  مشارکت همراه اول و نوکیا برای ارائه 5G

تعرفه صحبت در رایتل
تعرفه برقراری رابطه برای مکالمات درون‌شبکه و برون‌شبکه‌ سیم‌کارت‌های دائمی در اپراتور سوم یا رایتل یکسان است. سیم‌کارت‌های دائمی این اپراتور ۲۹۹ ریال برای هر دقیقه صحبت دریافت می‌کنند.

به علاوه از طرف دیگر تعرفه برقراری رابطه با سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل به ازای هر دقیقه صحبت با رایتل ۶۲۰ ریال است و رابطه با دیگر اپراتورها و تلفن ثابت ۸۵۲ ریال هزینه دارد.

امیدواریم نوشته “برای هردقیقه صحبت چقدر می‌پردازید” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری