تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

برنامه ویژه مایکروسافت برای نرم‌افزارهای ضدویروس

رای دادن به این پست
banner

در باب مدیریت ICT نوشته ای داریم با عنوان “برنامه ویژه مایکروسافت برای نرم‌افزارهای ضدویروس” که پیشتر بدان میپردازیم.

به‌تازگی کمپانی مایکروسافت برنامه‌های بسیار ویژه‌ای را در خصوص نرم‌افزارهای ضدویروس مطرح کرده است تا به درخواست و ادعای کمپانی کسپرسکی رسیدگی کند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته وب‌سایت خبری تحلیلی winsupersite، در طول چند ماه واپسین کمپانی ایمنی مشهور کسپرسکی به‌صورت علنی پیرامون موقعیت ویندوز ۱۰ مایکروسافت و این‌که به چه نحو باید با نرم‌افزارهای ایمنی کمپانی‌های ثالث رفتار کند، سخن گفته و از نگاه این کمپانی به روشنی انتقاد کرده بود.

این انتقاد‌ها سپس با پشتیبانی دیگر کمپانی‌های تولید کننده نرم‌افزار ضدویروس اجین شده بود و بدین ترتیب مایکروسافت -که اکنون تحت فشار قرار گرفته بود- مجبور به نشان دادن تصویر‌العمل خوب در این عرصه شد.

اخبار تازه مبین تحول در نگاه مایکروسافت دارد، چرا که حال این کمپانی با تغییر راهبرد کلان خود، مطرح کرد که دیگر بیننده تقابل بین سیستم ویندوز دیفندر و نرم‌افزارهای ضدویروس کمپانی‌های ثالث نخواهیم بود.

این مطلب چطوره؟  چرا آمازون باید توییتر را تصاحب کند؟

به نظر صاحبنظران ایمنی -که فعالیت‌های غول نرم‌افزار جهان را رصد می‌کنند- این تغییر دیدگاه گام مثبتی در مقابل کمپانی‌های تولیدکننده ضدبدافزار داشته و مناسبات آنها با مایکروسافت را دستخوش تحول می‌کند.

با توجه به گفته‌های راب لفرتز به‌عنوان مدیر بخش شریک های ویندوز انترپرایز و امنیت ویندوز، کمپانی‌های ناراضی قادر بوده‌اند تا مشکلات خود با این کمپانی را در نشستی -که با مدیران مربوطه از کمپانی مایکروسافت داشته‌اند- حل‌وفصل کنند.

به علاوه از طرف دیگر مطرح شده که تفاوت پیش رو به وسیله یک بسته به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ در فصل پاییز بر روی این سیستم عامل اعمال خواهد شد و به‌احتمال فراوان در ماه‌های سپتامبر یا اکتبر بیننده دریافت این بسته به‌روزرسانی ویژه خواهیم بود.
 

امیدواریم نوشته “برنامه ویژه مایکروسافت برای نرم‌افزارهای ضدویروس” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به مدیریت ICT قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری