تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

آپدیت سیستم عامل لینوکسی feren

رای دادن به این پست
banner

در باب سیستم های عامل نوشته ای داریم با عنوان “آپدیت سیستم عامل لینوکسی feren” که پیشتر بدان میپردازیم.

به‌تازگی سیستم‌عامل feren -که یک OS متن‌باز بوده و همچنینً بر پایه هسته سیستم‌عامل لینوکس دیزاین شده است- با یک به‌روزرسانی تازه مواجه شده که مصرف کنندگان این سیستم‌عامل با بهره برداری از این بسته و نصب آن، نهایتاً به این توانایی دست پیدا خواهند کرد که از قابلیت ها لینوکس مینت ورژن ۱۸.۲ نیز به خوبی سود ببرند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته وب‌سایت خبری تحلیلی softpedia، شهرت سیستم‌عامل لینوکس برخلاف قبلی نه چندان مطلوب، اکنون روزبه‌روز بیشتر می‌شود و با این وجود این موضوع نه فقط به اشتراک مخاطبین ویژه مانند محافل آکادمیک، حتی در بین مصرف کنندگان عام نیز مشاهده می‌گردد.
از دید صاحبنظران، یکی از دلایل اصلی گسترش این شهرت نیز ارائه ورژن‌های دارای اختلاف و با هدفگذاری مخاطبان متنوع از سیستم‌های عامل بر پایه لینوکس است که حق انتخاب بیشتری به استفاده کننده اعطا می‌کند.

این مطلب چطوره؟  آپدیت‌های تازه اندروید برای ابزار‌های تازه سامسونگ

به نظر کارشناسان نرم‌افزاری، یکی از ورژن‌های دارای اختلاف لینوکس را باید سیستم‌عامل feren دانست که سیستم‌عاملی کاربردی بسیار دلنشین بر پایه هسته لینوکس است. آنگونه که آمارها نشان می‌دهد، این ورژن ویژه توانسته تا اینجای کار طیف وسیعی از مصرف کنندگان متعدد را به خود جذب نماید.

به‌تازگی برای سیستم‌عامل feren یک به‌روزرسانی تازه دیزاین و ارائه شده است که توانایی‌های ویژه‌ای به مصرف کنندگان می‌بخشد، از نمونه اینکه باعث می‌شود تا مصرف کنندگان این ورژن قادر باشند از یکی از بروزترین هسته‌های لینوکس سود‌مند گردند.
 
ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است بهره برداری از این به‌روزرسانی باعث می‌شود تا مصرف کنندگان feren به لینوکس مینت ورژن ۱۸.۲ دسترسی بیابند. این امر مزایای متعددی را برای مصرف کنندگان بهمراه دارد که مهم‌ترین آنها افزایش بوت یواس‌بی است.
با این وجود این تذکر فنی هم در خصوص این بسته گفته شده که در صورت انجام به‌روزرسانی به این ورژن، امکان دارد با پاک شدن چندین عدد از نرم‌افزارها روبرو شوید که نباید از این بابت نگران بود، بدلیل آنکه می‌توانید به‌راحتی با مراجعه به بخش Really useful Apps این نرم‌افزارها را مجددا و به سرعت دریافت کنید.

این مطلب چطوره؟  توانایی خاص ویندوز 10 با حرکات چشم

از دیگر مزایای ویژه این به‌روزرسانی نیز می‌توان به افزایش توانایی خدمات رسانی از پردازشگر‌های گرافیکی انویدیا اشاره نمود که می‌تواند به‌خوبی نیازهای گرافیکی بسیاری از مصرف کنندگان را تأمین کند.
 

امیدواریم نوشته “آپدیت سیستم عامل لینوکسی feren” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به اخبار سیستم های عامل قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری