تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

تاییدیه رگولاتوری به ۲۶ کالای مخابراتی/صدور مجوز برای ۳ نمونه آیفون

رای دادن به این پست
banner

در باب مقررات رادیویی نوشته ای داریم با عنوان “تاییدیه رگولاتوری به ۲۶ کالای مخابراتی/صدور مجوز برای ۳ نمونه آیفون” که پیشتر بدان میپردازیم.

سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از اول آبان ماه تا اینجای کار به ۲۶ قلم کالای مخابراتی و ارتباطی جهت ‌ورود به کشور، گواهی تایید نمونه داد که در بین این اقلام، اسم ۳ نمونه گوشی آیفون به چشم میخورد.

به گزارشای “فن آوری آی تی” از مهر، ابزارهای مخابراتی آزمایش شده در لابراتوار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شامل گوشی تلفن همراه، سوییچ، روتر، مودم های با سیم و بی سیم، ابزارهای با برد ‌کوتاه، بی‌سیم‌های دستی و وسیله نقلیه ای، تبلت‌های سیم‌کارت‌خور و ابزارهای GSM و GPS می شود.

در بروزترین بررسی صورت گرفته که نتایج آن روی پرتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قرار گرفته است، رگولاتوری از اول آبان ماه تا اینجای کار برای ۲۶ قلم کالای مخابراتی جهت ورود به کشور، گواهی تاییدیه صادر کرده است.

این مطلب چطوره؟  تغییر بوق رابطه عده ای مشترکان تلفن همراه

در این عرصه ۳ نمونه گوشی تلفن همراه آیفون نمونه آیفون 7، SE و 6S مرتبط به کشور چین تاییدیه دائم گرفتند.که اعتبار این گواهی تا سال ۹۸ است.

در همین حال ۱۰ نمونه سوئیچ، روتر و مودم های باسیم از کشورهای چین و تایوان تاییدیه موقت گرفته اند. در این لیست، رگولاتوری به دو نمونه ابزارهای GPS از کشور چین تایید نمونه داده و یک نمونه از این ابزارهای نیز مردود مطرح شده است.

براساس بررسی صورت گرفته از جانب رگولاتوری تبلت سیم کارت خور و ابزارهای GSM از برند TDT مرتبط به کشور آلمان، بی‌سیم دستی برند موتورولا از کشور مالزی و چند نمونه ابزار مودم بی‌سیم تاییدیه دائم دریافت کرده‌اند.

امیدواریم نوشته “تاییدیه رگولاتوری به ۲۶ کالای مخابراتی/صدور مجوز برای ۳ نمونه آیفون” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری