تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

تجربه سامسونگ بعد از بدشانسی در گوشی‌های نوت 7!

رای دادن به این پست
banner

در باب تلفن همراه نوشته ای داریم با عنوان “تجربه سامسونگ بعد از بدشانسی در گوشی‌های نوت 7!” که پیشتر بدان میپردازیم.

سامسونگ در حادثه باتری گوشی گلکسی نوت ۷ بسیار بد شانس بود و مجبور به تجمیع مدل برتر خود، که احتمال موفقیت بسیار بالایی را داشت، شد. با اینحال کمپانی کره‌ای نمی خواهد باز هم این موضوع تلخ را تجربه کند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از تسنیم، سامسونگ بعد از ناکامی گلکسی نوت ۷، بررسی ها بسیار دقیق و گسترده‌ای پیرامون انفجار باتری‌های این فبلت انجام داد و به نتایجی نیز دست یافت. این کمپانی بعد از این موضوع، برنامه تازه ای از ایمنی و کیفیت را برای اطمینان از این که هرگز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد، دیزاین کرد.

سامسونگ برای انجام این کار، از هزاران کارشناس در داخل و خارج از کمپانی کمک گرفت. به علاوه از طرف دیگر قابلیت ها و آزمایش‌های تازه ای دیزاین کرد تا از امنیت باتری‌های ساخته شده، اطمینان حاصل کند.

این مطلب چطوره؟  گلکسی نوت eight معرفی می‌شود

مدیران گروه مشاور باتری سامسونگ، چندی قبلً گفتگو‌ای با خبرنگاری از MIT Expertise Reviwe پیرامون تست نحوه عملکرد باتری‌ها و استاندارد ۸ مرحله ای ایمنی باتری‌ها کردند.

کمپانی سامسونگ ۳ درصد از کل ذخایر ماهیانه باتری خود را برای انجام آزمایش‌های دیزاین شده، از دست می‌دهد. این بدان معنی است که سامسونگ ۳ درصد از تمام باتری‌های ساخته شده در ماه را در اثر آزمایش‌های اطمینان از سلامت باتری‌ها در مراحل مختلف، تخریب می‌کند.

هر یک از باتری‌ها حاوی کد QR منحصر به فردی می‌باشند که سامسونگ با بهره برداری از آن توانایی دارد تا بعد از هر تست، معلومات مرتبط به آن آزمایش را تجمیع کند و بتواند با آن معلومات راهی برای اصلاح باتری‌های خود به کار گیرد. جای تعجب نیست که سامسونگ بعد از اتفاقات رخ داده در گلکسی نوت ۷ این چنین آزمایش‌هایی را در این لحظه بر روی باتری‌های خود انجام می‌دهد.

این کمپانی کره‌ای برنامه ریزی شده است چند هفته دیگر، از مدل برتر جدیدش گلکسی نوت ۸ معرفی کند و مطمئناً نمی خواهد سایه اتفاقات گلکسی نوت ۷ بر روی گوشی جدیدش سنگینی کند و روی فروشش تاثیر گذارد.

این مطلب چطوره؟  آیا آیفون X طبیعت را نابود می‌کند؟

منبع: تسنیم

امیدواریم نوشته “تجربه سامسونگ بعد از بدشانسی در گوشی‌های نوت 7!” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری