تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

تفاهم‌نامه اپراتور اول و نوکیا برای پیاده‌سازی 5G در ایران

رای دادن به این پست
banner

در باب اپراتورها نوشته ای داریم با عنوان “تفاهم‌نامه اپراتور اول و نوکیا برای پیاده‌سازی 5G در ایران” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته “فن آوری آی تی” از ایسنا، همراه اول تحت نام بزرگ‌ترین اپراتور موبایل خاورمیانه و نوکیا تحت نام وندور اول LTE در جهان روز، امروز برای شناخت، پیشرفت و پیاده‌سازی نسل پنجم موبایل (5G)، تفاهم‌نامه مشارکت امضا کردند.

در این مراسم که رئیس همراه اول، مدیر منطقه خاورمیانه و آفریقای کمپانی نوکیا و جمعی از مدیران همراه اول و نوکیا حضور داشتند، این دو کمپانی تفاهم کردند طی مدت تفاهم‌نامه، مسیر 5G در ایران را با هم جلو ببرند.

با تفاهم صورت گرفته با کمپانی نوکیا که بر اساس گزارش Dell’Oro’s وندور برتر LTE در سال ۲۰۱۷ است، مشترکین همراه اول خواهند موفق شد شبکه جهانی وب ۵G‌ را همراه با کشورهای پیشرفته تجربه کنند.

همراه اول تحت نام عظیم ترین اپراتور موبایل (در هر دو زمینه صحبت و شبکه جهانی وب همراه) و نخستین عرضه‌دهنده شبکه جهانی وب نسل ۴.۵ موبایل در کشور، در حال حاضر ۹۷۵ شهر را تحت پوشش نسل ۳ و ۷۳۵ شهر را تحت پوشش نسل ۴.۵ موبایل قرار داده است.

امیدواریم نوشته “تفاهم‌نامه اپراتور اول و نوکیا برای پیاده‌سازی 5G در ایران” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  تقدیر از افزایش سریع شبکه جهانی وب همراه اول

عنوان منو
در حال بارگذاری