تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

پیشرفت سریع‌تر دسترسی به تکنولوژی معلومات و ارتباطات در دولت دوازدهم

رای دادن به این پست
banner

در باب شبکه جهانی وب نوشته ای داریم با عنوان “پیشرفت سریع‌تر دسترسی به تکنولوژی معلومات و ارتباطات در دولت دوازدهم” که پیشتر بدان میپردازیم.

آذری جهرمی، گزینه مطرح وزارت ارتباطات و مدیرعامل هیات‌مدیره کمپانی ارتباطات زیرساخت با اشاره به چهاردهم مرداد، سالروز تاسیس این کمپانی و همزمانی آن با روز مراسم تحلیف ریاست جمهوری، از پیشرفت سریع‌تر دسترسی به تکنولوژی معلومات و ارتباطات در دولت دوازدهم اطلاع داد.

محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرامش نوشت:
چهاردهم مرداد امسال، سیزده سال از تاسیس کمپانی ارتباطات زیرساخت می‌گذرد و این کمپانی سالگرد تاسیس خود را در حالی برگزار می‌کند که مدیرعامل جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران در آیین تحلیف خود و در حضور نمایندگان منتخب مردم و نمایندگان دیگر کشورها، یکی از موفقیت‌های دولت یازدهم را گسترش ده برابری دسترسی و ظرفیت شبکه جهانی وب کشور مطرح نمودند.

جای بسی خوشحالی است که تلاش همکاران بنده در کمپانی ارتباطات زیرساخت پهنای باند شبکه جهانی وب را از ۶۲۴ گیگابیت بر ثانیه در ابتدای دولت به بیش از ۱۰۰۰۰ گیگابیت بر ثانیه هم اینک رسانده است و امروز تحت نام موفقیت دولت مطرح می‌شود.

این مطلب چطوره؟  عرضه شبکه جهانی وب نامحدود تصویب شد

از همه فعالان زمینه و همکارانم تشکر می‌کنم و مطمئن هستم این مسیر پیشرفت در دولت دوازدهم با سرعت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد.

امیدواریم نوشته “پیشرفت سریع‌تر دسترسی به تکنولوژی معلومات و ارتباطات در دولت دوازدهم” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به وب قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری