تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

تولید کارت گرافیک خارجی برای تقویت لپ‌تاپ‌های ضعیف

رای دادن به این پست
banner

در باب سخت افزارها نوشته ای داریم با عنوان “تولید کارت گرافیک خارجی برای تقویت لپ‌تاپ‌های ضعیف” که پیشتر بدان میپردازیم.

 این سری شامل دو صفحه نمایش دارای اختلاف، یک موشواره مخصوص اجرای بازی‌های ویدئویی، یک صفحه کلید و یک کیس حاوی کارت گرافیکی است.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر، کارت گرافیکی خارجی ارائه شده به وسیله اچ.پی با اتصال به رایانه‌ها، توان محاسبات آنها را گسترش داده و باعث می شود تا آنها قدرت اجرای برنامه‌ها و بازی های رایانه سنگین را داشته باشند.

این کارت گرافیک که HP Accelerator اسم گرفته در جعبه ای به همراه یک منبع تغذیه و یک حافظه ارائه می‌شود. چند پرت مختلف شامل چهار پرت USB ۳.۰ و یک پرت USB-C هم برای این سری مقرر کرده شده تا بتوان این کارت گرافیک را به لپ‌تاپ وصل نمود.

اچ.پی می‌گوید اگر چه تلاش شده این کارت گرافیک با اکثر لپ‌تاپ‌ها سازگار باشد، با اینحال تنها می‌تواند تضمین کند که HP Accelerator با لپ‌تاپ‌های تولید خود اچ.پی سازگاری کامل داشته باشد.

این مطلب چطوره؟  اپل در حال پیشرفت پردازشگر هوش مصنوعی مخصوص برای آیفون و آی‌پد

هزینه این سری ۲۹۹ دلار است و لذا گزینه ای خوب برای کسانی تلقی می شود که پول کافی برای خرید کامپیوتر های قابل حمل تازه و توانمند چندهزار دلاری ندارند. ارائه عمومی این کالا از مرداد ماه شروع می شود.

با اینحال اچ.پی دو صفحه نمایش هم برای علاقمندان به بازی‌های رایانه‌ای ارائه کرده که اولی ۲۵ اینچی و سازگار با تکنولوژی فری سینک کمپانی ای.ام.دی است و حاوی دقت ۱۰۸۰ پیکسل و دو پرت USB three.zero است. هزینه این صفحه نمایش ۲۸۰ دلار است.

نمونه ۲۷ اینچی این صفحه نمایش حاوی صفحه نمایش QHD با دو پرت یو اس بی و سازگار با تکنولوژی G-Sync ان ویدیاست. اچ.پی مطرح کرده که حداکثر تاخیر تصویری این نمایشگرها یک هزارم ثانیه است. موشواره و صفحه کلید این کمپانی با دیزاین ویژه برای تسهیل اجرای بازی‌های رایانه‌ای هم به ترتیب ۶۰ و ۱۳۰ دلار هزینه دارند.

امیدواریم نوشته “تولید کارت گرافیک خارجی برای تقویت لپ‌تاپ‌های ضعیف” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  ثبت رکوردی تازه برای ام‌اس‌آی با مشارکت GB

عنوان منو
در حال بارگذاری