تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

تولید گوشی تازه موتورولا با دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی

رای دادن به این پست
banner

در باب تلفن همراه نوشته ای داریم با عنوان “تولید گوشی تازه موتورولا با دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی” که پیشتر بدان میپردازیم.

تولید این گوشی‌ها از سال ۲۰۱۵ شروع شده و اخیرا تصویر‌هایی از Moto X4 در محیط مجازی پخش شده است.

با توجه به معلومات موجود این گوشی تجهیز به صفحه نمایش فوق دقیق ۵.۲ اینچی است و در تولید آن از پردازشگر توانمند Snapdragon ۶۳۰ استفاده شده است. گوشی گفته شده در دو نمونه با حافظه‌های ۳۲ و ۶۴ GB ارائه می شود و میزان حافظه رم آن نیز ۳ یا ۴ GB خواهد بود.

دوربین سلفی این گوشی ۱۶ مگاپیکسلی است و توانایی تصویربرداری ویدئویی با دقت 4K را دارد. در پشت این گوشی دوربین دیگری با سنسور ۱۲ مگاپیکسلی با توانایی فوکوس اتوماتیک نیز نصب شده است. دوربین پشتی دیگر این گوشی هم حاوی سنسور توانمند ۸ مگاپیکسلی است.

باتری گوشی ذکر شده یک باتری متوسط ۳۰۰۰ میلی آمپری است و در دو رنگ سیاه یا آبی ارائه می شود. هزینه گوشی گفته شده و لحظه دقیق ارائه آن هنوز مطرح نشده است.

امیدواریم نوشته “تولید گوشی تازه موتورولا با دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  دولت همراه یعنی هر گوشی، یک دفتر خدمات الکترونیکی!

عنوان منو
در حال بارگذاری