تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

ثبت رکوردی تازه برای ام‌اس‌آی با مشارکت GB

رای دادن به این پست
banner

در باب سخت افزارها نوشته ای داریم با عنوان “ثبت رکوردی تازه برای ام‌اس‌آی با مشارکت GB” که پیشتر بدان میپردازیم.

Share/Save/Bookmark

 

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸

 

“فن آوری آی تی”- کمپانی ام‌اس‌آی موفق شده است تا در گزارش‌های مالی سه‌ماهه دوم سال جاری، رکوردی تازه در عرصه فروش قطعاتی مانند کارت گرافیکی برجای بگذارد که این امر به خاطر مشارکت این کمپانی با GB میسر شده است.

ثبت رکوردی جدید برای ام‌اس‌آی با همکاری گیگابایت

کمپانی ام‌اس‌آی موفق شده است تا در گزارش‌های مالی سه‌ماهه دوم سال جاری، رکوردی تازه در عرصه فروش قطعاتی مانند کارت گرافیکی برجای بگذارد که این امر به خاطر مشارکت این کمپانی با GB میسر شده است.

به نوشته “فن آوری آی تی” از شماران سیستم با استناد به گفته وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، کمپانی‌های GB و ام‌اس‌آی چندی قبل توانستند با کمک کریپتوکارنسی ماینینگ ترند (cryptocurrency mining pattern) پیشرفت چشمگیری را در فروش خود در ماه ژوئن به عرصه ظهور برسانند.

این مطلب چطوره؟  معرفی نسل هشتم پردازشگر های اینتل در کنفرانس کامپیوتکس

مطابق این خبر، کمپانی GB موفق شد در سه‌ماهه دوم سال میلادی جاری فروش کارت‌های گرافیکی خود را از ۹۰۰ هزار عدد در سه‌ماهه اول به یک میلیون ورژن برساند.
این مسئله زمانی جالب می‌شود که بدانید اوضاع این کمپانی در تمامی جنبه‌های این خبر چندان جالب نبوده است و ارائه مادربردهای این تولیدکننده از ۳.۵ میلیون ابزار در سه‌ماهه اول سال میلادی جاری به تنها ۳.۱ میلیون عدد در سه‌ماهه دوم رسیده است.

با این وجود ارائه نوت‌بوک‌ها و مادربردهای کمپانی ام‌اس‌آی در سه‌ماهه دوم سال میلادی جاری کاهش پیدا کرد، با اینحال ارائه کارت‌های گرافیکی این تولیدکننده به میزان ۶ درصد گسترش داشته است.

 

عده ای از کارشناسان انتظار دارند که ارائه کارت‌های گرافیکی و مادربردهای ام‌اس‌آی در ماه جولای درمقایسه با ماه ژوئن کاهشی بیابد، با اینحال پیشتر و در ماه اوت و سپتامبر مجددا با افزایشی چشم‌گیر روبرو شود.

به علاوه از طرف دیگر گمانه زنی می شود که ارائه نوت‌بوک‌های این تولیدکننده نیز در سه‌ماهه سوم سال میلادی ۲۰۱۷ به میزان ۲۵ تا ۳۰ درصد گسترش بیابد.

این مطلب چطوره؟  سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای گسترش سرعت یک رایانه قدیمی و فرسوده

در این مواقع کمپانی GB نگرش محافظه‌کارانه‌ای را در قبال ارائه‌های خود در سه‌ماهه سوم سال در پیش گرفته است و انتظار دارد تا ارائه مادربردهایش تنها به میزان ۵ تا ۱۰ درصد گسترش داشته باشد.
این تولیدکننده به علاوه از طرف دیگر انتظار دارد که ارائه کارت گرافیک‌های خود به میزان ۱۰ درصد در بازه زمانی گفته شده کم شود بدلیل آنکه تقاضاهای mining pattern به‌صورت کم کم کاهش پیدا خواهند کرد.
 

امیدواریم نوشته “ثبت رکوردی تازه برای ام‌اس‌آی با مشارکت GB” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری