تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

افزایش ۱۳ درصدی در بهره برداری از سرورهای تکمیل

رای دادن به این پست
banner

در باب میزبانی وب نوشته ای داریم با عنوان “افزایش ۱۳ درصدی در بهره برداری از سرورهای تکمیل” که پیشتر بدان میپردازیم.

محاسبه سه ماه در ابتدا سال جاری نشان از علاقه و گرایش بالای مارکت مصرف برای بهره برداری از سرورهای تکمیل دارد و نمایش دهنده رشدی ۱۳ درصدی در بهره برداری از این تولیدات در این دوره زمانی کوتاه دارد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز از digitimes، بهره برداری از سرورهای تکمیل در سه ماه در ابتدا سال ۲۰۱۵ میلادی به حدی بالا رفته است که تولیدکنندگان این رده از تولیدات سخت‌افزاری موفق به کسب سودی برابر با ۱۷.۹ درصد بیشتر از بازه زمانی شبیه به در سال قبلی میلادی شده‌اند.

این محاسبه و ارقام به وسیله مرکز بررسی مشهور گارتنر تهیه شده‌اند و با توجه به آن فروش سرورهای مجموعه x۸۶ فارغ از همه چیز با رشدی ۱۳.۲ درصدی روبرو بوده‌اند با این وجود سرورهای بنا شده بر یونیکس در حال سقوط هستند و با افتی ۲.۹ درصدی در فروش مواجه شده‌اند.

جالب اینجاست که به جز این دو مورد که حدودا بیشتر سرورهای تکمیل جهان را مختص خود کرده‌اند، دیگر موارد نیز با افزایش نجومی ۹۵ درصدی روبرو بوده‌اند با این وجود به دلیل محدودیت مصرف آنها، این افزایش چشمگیر نتوانسته‌ است تا تغییر چندانی بر روی محاسبه کلی این رده بگذارد.

این مطلب چطوره؟  مشارکت ایرتل هندوستان و آمازون در عرصه خدمات ابری

به اشتراک کمپانی‌های مختلف نیز محاسبه سود و میزان مالکیت مارکت فروش سرورها به شرح پایین است:
۱- کمپانی اچ‌پی: میزان سود: ۳ میلیارد و ۱۹۱ میلیون دلار- مالکیت بر مارکت: ۲۳.۸ درصد
۲- کمپانی دل: میزان سود: ۲ میلیارد و ۲۹۶ میلیون دلار- مالکیت بر مارکت: ۱۷.۱ درصد
۳- کمپانی آی‌بی‌ام: میزان سود: ۱ میلیارد و ۸۸۷ میلیون دلار- مالکیت بر مارکت: ۱۴.۱ درصد
۴- کمپانی لنوو: میزان سود: ۹۷۰ میلیون دلار- مالکیت بر مارکت: ۷.۲ درصد
۵- کمپانی سیسکو: میزان سود: ۸۹۰ میلیون دلار- مالکیت بر مارکت: ۶.۶ درصد
 

امیدواریم نوشته “افزایش ۱۳ درصدی در بهره برداری از سرورهای تکمیل” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به میزبانی وب قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری