تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

رفع فیلتر کلش‌آف‌کلنز یک ماه وقت ۶ وزیر را گرفت

رای دادن به این پست
banner

در باب بازی ها نوشته ای داریم با عنوان “رفع فیلتر کلش‌آف‌کلنز یک ماه وقت ۶ وزیر را گرفت” که پیشتر بدان میپردازیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش دولت برای رفع فیلتر بازی "کلش آف کلنز" اطلاع داد و گفت: برای رفع فیلتر این بازی ۶ وزیر سرگرم پیگیری بودند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از ایسنا، سید رضا صالحی امیری عصر امروز در دومین نشست "بررسی مساله‌های کسب و کارهای نوپا" در وزارت ارتباطات حضور یافته و به عرضه توضیحاتی پیرامون مشکلات فعالان این بخش پرداخت.

وی با بیان اینکه محیط اشتغال در مقایسه با قبل تفاوت بسیاری کرده اظهار کرد: حق هر سیستمی است که بخواهد خود را با تغییرات تازه به‌روز کند. مطمئنا این کار شدنی است و ما نیز در فرودین‌ماه سال آتی جلساتی در این عرصه قرار داده و عده ای مباحث مطرح شده را پیگیری خواهیم کرد.

صالحی امیری پیشتر با یادآوری مشکلات متعددی که استارت‌اپ‌ها در زمینه فرهنگ و هنر دارند، گفت: ما نیز در این زمینه جلسات متعددی داشته‌ایم که یکی از این جلسات با وزیر اقتصاد بود تا با توجه به آن قبل از انتهای سال تفاهم‌نامه‌ای در راستای معافیت‌های مالیاتی فعالیت‌های هنری تدوین شود.

این مطلب چطوره؟  پرفروش‌ترین گیم‌های تلفن هوشمندی

ایشان در عین حال خاطرنشان کرد: با این وجود برای اجرای این برنامه ضروری است ابتدا تعریف دقیقی از فعالیت‌های هنری داشته باشیم.

وزیر فرهنگ در انتهای اظهار امیدواری کرد که درسال ۱۳۹۶ ساماندهی خوبی در محیط کسب و کارهای مجازی کشور انجام شود.

امیدواریم نوشته “رفع فیلتر کلش‌آف‌کلنز یک ماه وقت ۶ وزیر را گرفت” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به بازی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری