تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

معرفی نسل هشتم پردازشگر های اینتل در کنفرانس کامپیوتکس

رای دادن به این پست
banner

در باب سخت افزارها نوشته ای داریم با عنوان “معرفی نسل هشتم پردازشگر های اینتل در کنفرانس کامپیوتکس” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر با استناد به گفته دیجیتال ترندز، اینتل مدعی است عملکرد این پردازشگر‌ها در مقایسه با پردازشگر‌های نسل هفتم این کمپانی که هم اینک به طرز گسترده در رایانه‌ها مورد بهره برداری قرار می‌گیرد تا ۳۰ درصد خوب است.

این کمپانی در کنفرانس کامپیوتکس پردازشگر‌های مجموعه ایکس خود را هم در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داد.

گرگوری برایانت یکی از مدیران ارشد اینتل قول داده که بعد از معرفی پردازشگر‌های مجموعه هشت این کمپانی در کنفرانس کامپیوتکس معلومات فنی بیشتری را در این عرصه مطرح کند.

اینتل با معرفی این پردازشگر‌های تازه می تواند در رقابت با کمپانی ای ام دی نیز دست بالا را بیابد. ای.ام.دی چندماهی است با تولید پردازشگر های Ryzen گوی رقابت را از اینتل ربوده و بررسی‌های کارشناسی نشان می‌دهد پردازشگر های نسل هشتم اینتل عملکردی بین ۱۰ تا ۱۵ درصد بهتر از پردازشگر های Ryzen دارند.

این مطلب چطوره؟  ثبت رکوردی تازه برای ام‌اس‌آی با مشارکت GB

این کمپانی هنوز لحظه ارائه و هزینه نهایی پردازشگر‌های تازه خود را مطرح نکرده است. صاحبنظران می گویند مطرح عملکرد ۳۰ درصدی بهتر پردازشگر‌های گفته شده در مقایسه با پردازشگر Core i5-7500U اینتل صورت گرفته است.

امیدواریم نوشته “معرفی نسل هشتم پردازشگر های اینتل در کنفرانس کامپیوتکس” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری