تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

معرفی یک لپ تاپ توانمند برای علاقمندان به بازی های رایانه

رای دادن به این پست
banner

در باب رایانه ها نوشته ای داریم با عنوان “معرفی یک لپ تاپ توانمند برای علاقمندان به بازی های رایانه” که پیشتر بدان میپردازیم.

Share/Save/Bookmark

 

دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹

 

“فن آوری آی تی”- ایسوس از ارائه لپ‌تاپ تازه ای خبر داده که از سخت‌افزار پیشرفته و توانمندی برای اجرای بازی‌های ویدئویی دارا است.

رونمایی از یک لپ تاپ قدرتمند برای علاقمندان به بازی های رایانه

این لپ‌تاپ تجهیز به پردازشگر‌های Ryzen کمپانی ای.ام.دی خواهد بود و معرفی آن ظرف دو هفته آتی در کنفرانس کامپیوتکس تایوان رخ خواهد داد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر، ریزپردازنده های ۴ تا ۱۶ هسته‌ای رایزن کمپانی ای.ام.دی در سال ۲۰۱۷ عرضه شدند و بنا شده بر معماری تازه ۱۴ نانومتری هستند. نرخ سرعت این پردازشگر‌ها از ۳.۲ تا ۴.۱ گیگاهرتز در نوسان است.

هم اینک تنها یک ویدئوی ۳۰ ثانیه ای در باب این لپ تاپ در شبکه جهانی وب پخش شده که معلومات چندانی در باب خصوصیت‌های فنی لپ‌تاپ ذکر شده در دست مخاطب قرار نمی‌دهد.

این مطلب چطوره؟  معرفی لپ تاپ هیبریدی و لمسی با صفحه نمایش فوق دقیق

ای.ام.دی اخیرا از تولید سخت‌افزار جدید خود موسوم به ‘Raven Ridge’ APU خبر داده که تشکیل شده از یک پردازشگر مرکزی و پردازشگر گرافیکی Vega بر روی یک پردازشگر واحد است. برنامه ریزی شده است از ‘Raven Ridge’ APU در طیف گسترده ای از تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و … استفاده شود. با اینحال بعید به ذهن خطور میکند این کار تا قبل از پاییز امسال صورت بگیرد.

احتمالا در لپ‌تاپ بازی تازه ایسوس از پردازشگر ۱۶ هسته‌ای رایزن که بهترین عملکرد را دارد استفاده شده است. عمر باتری بالا، صفحه کلید ویژه و متناسب با نیازهای مصرف کنندگان بازی‌های ویدئویی نیز از نمونه خصوصیت‌های ممکن لپ‌تاپ ذکر شده خواهد بود.

امیدواریم نوشته “معرفی یک لپ تاپ توانمند برای علاقمندان به بازی های رایانه” مورد بهره برداری شماعلاقه مندان به رایانه ها قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری