تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

سامسونگ در پی تولید سریع‌ترین تلفن همراه دنیا

رای دادن به این پست
banner

در باب تلفن همراه نوشته ای داریم با عنوان “سامسونگ در پی تولید سریع‌ترین تلفن همراه دنیا” که پیشتر بدان میپردازیم.

سامسونگ سرگرم تولید مودمی است که سرعت دانلود تلفن همراه را به ۱.۲ GB برثانیه می‌رساند و در ۱۰ ثانیه یک فیلم کامل دانلود می‌کند. پیش‌بینی می‌شود گلکسی اس ۹ سریع‌ترین تلفن همراه جهان شود.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر، تولیدکنندگان تلفن همراه و رایانه در بیشتر مواقع سعی دارند ابزار‌هایی بسازند که سریع‌تر کار می‌کنند. پیرامون همین موضوع سامسونگ نیز سعی دارد خود را با مارکت هماهنگ کند و سریع ترین تلفن همراه دنیا را بسازد.

این کمپانی مطرح کرده مودم های LTE برای نسل آتی پردازشگرهای تلفن همراه خود (Exynos) ساخته است. این مودم ها توانایی خدمات رسانی از نسل ششم «تجمیع کننده حامل های مخابراتی) یا 6CA را دارند. صاحبنظران تخمین می‌زنند این مودم ها در تلفن همراه آتی این کمپانی یعنی گلکسی S9 به کار روند.

این مطلب چطوره؟  منتظر تلفن همراه ضدضربه، آب و گرد و غبار باشید

این حامل‌های مخابراتی در شبکه‌های LTE برای گسترش پهنای باند و با این وجود گسترش نرخ بیت به کار می‌روند.

این اولین بار است که از این نوع تکنولوژی در صنعت استفاده می‌شود و به کمک آن سرعت دانلود را به ۱.۲ GB در ثانیه خواهد رسید. به عبارت دیگر گوشی های تجهیز به این نوع مودم می‌توانند یک فیلم کامل HD را در ۱۰ ثانیه دانلود کنند. به علاوه از طرف دیگر از اختلال در رابطه‌های تلفنی نیز جلوگیری می‌کند.

این محاسبه نمایش دهنده ارتقای ۲۰ درصدی سرعت دانلود درمقایسه با مودم‌های حال حاضر است که در گلکسی S8 وجود دارند.

هم اینک مودم های تلفن همراه Exynos 9 Sequence (۸۸۹۵) از 5CA خدمات رسانی می‌کنند. بدین جهت S8 اولین تلفن همراه با سرعت GB بود. با اینحال این کمپانی پهنای باند بروزترین مودم خود را اضافه است.

سامسونگ تصمیم گرفته است این مودم ها را تا انتهای ۲۰۱۷ میلادی تجاری سازی کند، از این حیث گلکسی S۹ سریعترین تلفن همراه مارکت خواهد بود.

این مطلب چطوره؟  هزینه آیفون X در نقاط مختلف جهان چقدر است؟

پیش بینی می شود این کمپانی مدل برتر خود را در MWC۲۰۱۸ در ماه فوریه سال آتی میلادی عرضه کند.

امیدواریم نوشته “سامسونگ در پی تولید سریع‌ترین تلفن همراه دنیا” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری