تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

سایت سونی به‌دلیل عدم پرداخت صورت‌حساب میزبانی از کار افتاد

رای دادن به این پست
banner

در باب میزبانی وب نوشته ای داریم با عنوان “سایت سونی به‌دلیل عدم پرداخت صورت‌حساب میزبانی از کار افتاد” که پیشتر بدان میپردازیم.

چهارشنبه شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۴ دسترسی به تمام سایت‌های کمپانی سونی ویژه بازی‌های رایانه‌ای غیرممکن شد و بررسی‌های بیشتر نشان داد که پرداخت نکردن صورت‌حساب میزبانی سایت منجر شده است این سایت‌ها از کار بیفتند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز، سایت‌های اینترنتی مرکز سرگرمی‌های آنلاین سونی(SOE) شامل www.soe.com و www.sonyonline.com در این موضوع به طرز کامل از کار افتادند و مصرف کنندگان بعد از ورود به این سایت‌ها با پیغام مرکز Community Options تحت نام میزان اینترنتی این سایت‌ها مواجه شدند.

ضروری به ذکر است که عده ای از سایت‌های زیرمجموعه مرکز SOE شامل Everquest، Everquest 2، Landmark و H1Z1 نیز به خاطر عدم پرداخت این صورت حساب با سخت مواجه شدند و به طرز کامل از کار افتادند.

سخنگوی سونی مستقر در دفتر مرکزی این کمپانی در توکیو شرح داد که این کمپانی الکترونیکی بزرگ در حال انجام بررسی‌های ضروری است تا دلیل این موضوع را دریابد.

این مطلب چطوره؟  افزایش ۱۳ درصدی در بهره برداری از سرورهای تکمیل

با همه این مطالب مطرح شده "جان اسمدلی"(John Smedley) مدیر مرکز SOE سونی در شبکه اجتماعتی توئیتر اظهار داشت که سخت اصلی در این عرصه عدم پرداخت صورت‌حساب ویژه میزانی وب بوده است و به عبارت دیگر سونی فراموش کرده است این قبض را پرداخت کند.

 

اسمدلی در این نوشته گفت: «نامه مرتبط به انتهای دوره و نیاز به پرداخت مجدد برای تمدید پیمان میزبانی وب به بخش پست‌های الکترونیکی ناخواسته رفته بود. یقینا یک نفر ایمیل مرتبط به تمدید پیمان میزبانی وب را تحت نام یک نامه ناخواسته علامتگذاری کرده بود و به همین سادگی این موضوع دلیل شد همه سایت‌های سرگرمی سونی از کار بیفتند.»

ایشان در ادا نوشت: «برای آنکه مشکلات مرتبط به DNS حل شود ۴۸ ساعت لحظه ضروری است. ما بابت اتفاق گفته شده بسیار شرمنده هستیم و باید اقرار کرد که این سخت قابل ممانعت بوده است.»


 

امیدواریم نوشته “سایت سونی به‌دلیل عدم پرداخت صورت‌حساب میزبانی از کار افتاد” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به میزبانی وب قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  هم کاری ویژه برای انتقال بار کاری Vmware به محیط ابری

عنوان منو
در حال بارگذاری