تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

سومین اتفاق هم آفرینی همراه اول برگزار می شود

رای دادن به این پست
banner

در باب اپراتورها نوشته ای داریم با عنوان “سومین اتفاق هم آفرینی همراه اول برگزار می شود” که پیشتر بدان میپردازیم.

سومین اتفاق از سری اتفاقات هم آفرینی همراه اول با هم کاری دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.

به نوشته “فن آوری آی تی” از اداره کل ارتباطات کمپانی ارتباطات سیار ایران، این اتفاق با نگاه انتخاب برنامه یا کسب و کارهای نوپا و نوآور در زمینه شبکه جهانی وب اشیاء، تیرماه سال جاری در شهر شیراز، برگزار خواهد شد.

اتفاقات هم آفرینی همراه اول، با نگاه اتفاقات متداول در این زمینه و انتخاب کسب و کارهای نوپا برگزار می شود. در این رویدادها با توجه به محیط حاکم بر اکوسیستم کارآفرینی کشور و برطرف کردن نقاط ضعف موجود در اتفاقات شبیه به حال حاضر و نیز نیازهای همراه اول، بومی‌سازی های ضروری صورت پذیرفته است.

این رویدادها با نگاه پشتیبانی همراه اول از کسب و کارهای نوپا و نوآور و به علاوه از طرف دیگر ایجاد محیط کارآفرینی به اسم اتفاقات «هم آفرینی» نامگذاری شده است.
مسئله برنامه های نوآورانه این اتفاق در سومین دوره خود، شبکه جهانی وب اشیاء(IoT)، بررسی داده ها(Knowledge Analytics)، فین تک و گردشگری است.

تیم های علاقه مند جهت کمپانی در اتفاق، می توانند تا ۹ تیر ماه از روش لینک www.mci.ir/hamafarini ثبت اسم کنند.
ارزیابی ابتدایی برنامه ها به وسیله کمیته تخصصی انجام شده و تیم ها جهت کمپانی در اتفاق انتخاب و بعد از داوری، برنامه های انتخاب انتخاب می شوند. در روز اختتامیه، ۳ برنامه برتر عرضه و غیر از دریافت جوایز ارزنده، امکان مذاکره جهت پشتیبانی همراه اول از تیم های برتر شروع خواهد شد. پیش اتفاق این اتفاق در روز ۱۴ تیر و اختتامیه در روز ۲۸ تیرماه برگزار می شود.

این مطلب چطوره؟  اولین شبکه تلفن ثابت بخش خصوصی افتتاح شد

ضروری به ذکر است، همراه اول، حامی اول خلاقیت، در دو دوره پیشین اتفاقات هم آفرینی پذیرای ۴۳۹ تیم بوده است که از این تعداد ۷۷ تیم به مرحله داوری راه یافتند.
 

امیدواریم نوشته “سومین اتفاق هم آفرینی همراه اول برگزار می شود” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری