تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

سیم‌کارت‌‌های بی‌هویت به صورت تمام و کمال قطع شدند

رای دادن به این پست
banner

در باب مقررات رادیویی نوشته ای داریم با عنوان “سیم‌کارت‌‌های بی‌هویت به صورت تمام و کمال قطع شدند” که پیشتر بدان میپردازیم.

معاون رگولاتوری پیرامون تازه ترین موقعیت ساماندهی سیم‌کارت‌های بی‌هویت، گفت: حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار سیم‌کارت قطع دو طرفه و حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار سیم‌کارت قطع یک‌طرفه است که یک طرفه‌ها در صورت عدم مراجعه تا انتهای بهمن قطع کامل می‌شوند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از فارس،حسین فلاح جوشقانی با مطرح تازه ترین جزئیات ساماندهی سیم کارت‌های بی‌هویت در کشور، اظهار داشت: در اول دی‌ماه تعداد ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار سیم‌کارت بی‌هویت یا حاوی هویت ناقص در شبکه تلفن همراه کشور وجود داشت که در چندین مرحله فرآیندهای احراز هویت معلومات ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار سیم‌کارت اصلاح شد.

معاون رگولاتوری گفت: از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار سیم‌کارت نیازمند اصلاح معلومات هویتی باقی مانده، هم اینک حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار سیم‌کارت به روش دو طرفه قطع است و حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار سیم‌کارت نیز قطع یک‌طرفه است.

این مطلب چطوره؟  مطالب مطرح شده رگولاتوری در باره یک خبر "فن آوری آی تی"

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اضافه کرد: سیم کارت‌هایی که قطع یک‌طرفه هستند با اطلاع رسانی پیامکی اپراتور در صورت عدم تکمیل معلومات به تدریج تا انتهای بهمن ماه قطع دو طرفه و تعیین تکلیف خواهند شد.

جوشقانی تأکید کرد: سیم کارت‌هایی که قطع دو طرفه شده‌اند، در صورت مراجعه مالکان آن می‌توانند سیم‌کارت خود را پس بگیرند و از سلب امتیاز سیم‌کارت جلوگیری کنند.

امیدواریم نوشته “سیم‌کارت‌‌های بی‌هویت به صورت تمام و کمال قطع شدند” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری