تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

صالحی امیری: ۱۱ هزار کانال تلگرامی متولی ۸۰ درصد تولید معلومات در محیط مجازی هستند

رای دادن به این پست
banner

در باب شبکه های اجتماعی نوشته ای داریم با عنوان “صالحی امیری: ۱۱ هزار کانال تلگرامی متولی ۸۰ درصد تولید معلومات در محیط مجازی هستند” که پیشتر بدان میپردازیم.

سیدرضا صالحی امیری در دیدار عضو های فراکسیون رسانه ملی، مطبوعات و محیط مجازی مجلس با بیان اینکه ۸۰ درصدتولید معلومات در محیط مجازی از روش ۱۱ هزار کانال تلگرامی صورت می گیرد، اظهار کرد: خیلی زود بولتن ۱۰۰ کانال تلگرامی برتر را تکمیل می کنیم و آن را در دست نمایندگان خواهیم گذاشت. ما می‌دانیم که مسئولیت ۱۰ هزار کانال بزرگ تلگرامی با چه افرادی است و چه هویتی دارند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از ایسنا،‌وی با بیان اینکه هم اینک بهترین موقعیت مطبوعات را بیننده هستیم و مطبوعات اوضاع آرامی دارند،‌ گفت: لایحه مطبوعات ۹۲ ماده دارد که ۳۰ ماده آن قضائی و مرتبط به جرائم مطبوعات است.

وزیر ارشاد به علاوه از طرف دیگر خاطر نشان کرد: تقابل با جریان معلومات مجازی ناممکن است و ما نباید در این عرصه تسلیم شویم و انفعال داشته باشیم حتی باید اوضاع را مدیریت کنیم.

این مطلب چطوره؟  دلیل اظهارات متناقض مدیر تلگرام

صالحی امیری پیشتر بر ضرورت اجرا سازمان صنفی نظام رسانه و سازمان صنفی نظام هنر تاکید کرد و گفت: ۱۵ هزار و ۵۰۰ خبرنگار هم اینک بیمه تکمیلی دارند که ۵۰ درصدآن از جانب وزارت ارشاد و ۵۰ درصد دیگر از جانب خبرنگاران پرداخت می شود. به علاوه از طرف دیگر ۱۰ هزار نفر را در یک سال بیمه کردیم.

وی اضافه کرد: اگر شورای محشر محیط مجازی نبود با سخت مواجه می‌شدیم،‌ با اینحال تدبیر رهبری از شکل گیری مساله‌ها جلوگیری کرد.

وزیر ارشاد در انتهای با بیان اینکه مهاجرت جدی در دسترسی معلومات از مکتوب به محیط مجازی در حال شکل گیری است،‌ گفت که باید تولید محتوا و دسترسی معلومات برای مردم سالم نگهداری شود.

جبار کوچکی نژاد، مدیرکل فراکسیون رسانه ملی، مطبوعات و محیط مجازی در نشست عضو های این فراکسیون با صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان این سری گفت: آقای صالحی امیری در مدت اندک تصدی وزارتخانه مربوطه بیشترین تعامل را با نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشته است

این مطلب چطوره؟  هر ایرانی عضو ۱۸ کانال تلگرامی

وی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بالاترین امتیاز را در این خصوص درمقایسه با دیگر وازتخانه‌ها در برقراری تماس و تعامل با مجلس شورای اسلامی کسب می‌کند.

مدیرکل فراکسیون رسانه ملی، مطبوعات و محیط مجازی تاکید کرد: این فراکسیون همراه و حامی وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی در حل مشکلات اصحاب رسانه و خبرنگاران است.

وی تصریح کرد: مطمئنا با تدابیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نگرانی‌ها در عرصه محیط مجازی حل و فصل می‌شود.

امیدواریم نوشته “صالحی امیری: ۱۱ هزار کانال تلگرامی متولی ۸۰ درصد تولید معلومات در محیط مجازی هستند” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری