تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

ارائه ابزار اپل برای برنامه‌نویسان بر روی iOS 10

رای دادن به این پست
banner

در باب برنامه نویسی نوشته ای داریم با عنوان “ارائه ابزار اپل برای برنامه‌نویسان بر روی iOS 10” که پیشتر بدان میپردازیم.

اپل به‌روزرسانی ابزار "آزمایش‌فلایت" که پیشرفت‌دهندگان را قادر به شروع آزمایش برنامه‌های بنا شده بر آی.ایشان.اس ۱۰، واچ.ایشان.اس ۳ و بروزترین ورژن تی.وی.ایشان.اس می‌سازد را ارائه کرد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته اینکوایرر، این به‌روزرسانی در وب‌سایت پیشرفت‌دهنده اپل مطرح شد و به پیشرفت‌دهندگان و برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد برنامه‌های بتای خود را درون سیستم‌عامل جدیدشان بارگذاری کنند و با سیری‌کیت‌های تازه و تنظیمات ویجت‌ها تعامل نمایند.

اپل اظهار کرد: «آزمایش‌فلایت اکنون دیگر برنامه‌های ساخته‌شده برای ورژن بتا iOS، WatchOS، tvOS را خدمات رسانی می‌کند، و این بدان معناست که شما می‌توانید از تست‌کنندگان خصوصیت‌های سیری‌کیت فیدبک دریافت کنید، نوتیفیکیشن تی‌.وی.ایشان.اس مشاهده نمائید و نتایج پیشرفت نرم‌افزاری خود را روی سیستم عامل تازه به روشنی نمایش دهید.»

به علاوه از طرف دیگر مطابق این خبر، به‌روزرسانی به ورژن ۱.۴ آزمایش‌فلایت، خصوصیت حرکت لمسی سه‌بعدی سریع اپل را نیز بهمراه دارد که تولیدکنندگان نرم‌افزار را قادر می‌سازد به‌راحتی انتقادات و پیشنهادات و مشکلات خود را با یک برنامه به‌روزرسانی‌شده به تجزیه‌ و بررسی‌گر، به اشتراک بگذارند.

این مطلب چطوره؟  خدمات رسانی اندروید از زبان برنامه نویسی کوتلین

اپل با این وجود به پیشرفت‌دهندگان اخطار داده که اشکالی در به‌روزرسانی تازه آزمایش‌فلایت می باشد که به باعث آن، برنامه‌های بتا با برنامه‌هایی که همین اکنون در اپ‌استور‌ می باشد جانشین می‌شوند.
این کمپانی اضافه: «یک باگ شناخته‌شده در iOS 10 بتا می باشد که در آن، اگر "به‌روزرسانی نرم‌افزار به روش اتوماتیک" روشن باشد برنامه‌های بتای نصب‌ شده به وسیله آزمایش‌فلایت با ورژن‌های اپ‌استور جانشین می‌شوند.»

کمپانی برای رفع این سخت ادامه داد: «اگر شما با این موضوع مواجه‌ شده‌اید، کفایت می کند به‌روزرسانی اتوماتیک اپ‌هایتان را غیرفعال کنید. با این وجود این سخت در ورژن بعدی مرتفع خواهد شد.»
 

امیدواریم نوشته “ارائه ابزار اپل برای برنامه‌نویسان بر روی iOS 10” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به برنامه نویسی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری