تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

ارائه کیت برنامه‌نویسی ویژه برای روبات خانگی

رای دادن به این پست
banner

در باب برنامه نویسی نوشته ای داریم با عنوان “ارائه کیت برنامه‌نویسی ویژه برای روبات خانگی” که پیشتر بدان میپردازیم.

روبات خانگی کازمو که با اسم روبات لپ‌تاپی نیز شناخته می‌شود به‌تازگی تجهیز به یک بسته پیشرفت نرم‌افزاری ویژه شده است که به مصرف کنندگان آن اجازه برنامه‌نویسی ساده برای این روبات را می‌دهد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، امروزه بسیاری از کمپانی‌ها در جستجوی ساختن روبات‌های خانگی ویژه‌ای هستند که می‌توانند انسان تنهای حال حاضر را از حضور در محیطی خالی نجات بدهند.

یکی از موارد بسیار خوب و ستایش‌شده در عرصه تولید این روبات‌ها را می‌توان روبات کازمو دانست که در حقیقت یک روبات بسیار کوچک و دلنشین به‌حساب می‌آید.

 

حال این روبات برنامه ریزی شده است تا به جهشی بسیار بزرگ در عرصه عملکرد روبرو گردد بدلیل آنکه تولیدکنندگان آن به‌تازگی اقدام به دیزاین یک بسته پیشرفت نرم‌افزاری یا SDK ویژه برای آن کرده‌اند.

این مطلب چطوره؟  خدمات رسانی اندروید از زبان برنامه نویسی کوتلین

به کمک این کیت می‌توان به‌سادگی و با دانش نه چندان پیچیده برنامه‌نویسی اقدام به تعریف کاربری‌های تازه و متنوع برای روبات کازمو کرد.

به‌ این‌ ترتیب این روبات می‌تواند با بهره برداری از ساختار شبکه‌های ترتیبی سر وقت به اشتراک‌گذاری برنامه‌های نوشته شده به وسیله مصرف کنندگان مختلف در تمامی جهان رفته و به‌این‌ترتیب تعداد فراوانی از برنامه‌ها را در دست مصرف کنندگان خود قرار بدهد.
 

امیدواریم نوشته “ارائه کیت برنامه‌نویسی ویژه برای روبات خانگی” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به برنامه نویسی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری