تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

فراخوان از غول‌های تکنولوژی برای تحول دیجیتالی کاخ سفید

رای دادن به این پست
banner

در باب مدیریت ICT نوشته ای داریم با عنوان “فراخوان از غول‌های تکنولوژی برای تحول دیجیتالی کاخ سفید” که پیشتر بدان میپردازیم.

کاخ سفید چندی قبل به‌صورت رسمی از غول‌های برنامه تکنولوژی دعوت به رفتار‌آورده است تا فرضیه‌های خود را در عرصه تحول دیجیتالی این نهاد به دولت آمریکا عرضه کنند.

به نوشته “فن آوری آی تی” با استناد به گفته وب‌سایت خبری تحلیلی digitaljournal، به‌تازگی سران کاخ سفید نشست‌ای با کارشناسان و روسای کمپانی‌های بزرگ صنایع تکنولوژی معلومات برگزار کرده‌اند.

در این نشست که به‌صورت غیر علنی انجام شده است، حدودا بیشتر مدیران رده بالای دولت آمریکا و کاخ سفید حاضر بوده‌اند،‌همزمان با اینکه شخص دونالد ترامپ تنها غایب بزرگ نشست به‌حساب می‌آمده است.

 

وانگهی از سمت دیگر نیز نمایندگان کمپانی‌هایی مانند اوراکل، اپل، آمازون و کوالکام در این نشست حاضر بودند تا قادر باشند به روش تحول دیجیتالی کاخ سفید کمک کنند.

در این نشست مسئولانی مانند مشاوران مدیرکل‌جمهور آمریکا از نمونه جرد کوشنر، از بزرگان تکنولوژی خواستند تا هر فرضیه‌ای که در عرصه افزایش روش دیجیتالی سازی کاخ سفید دارند را به آنها عرضه بدهند.
از دید صاحبنظران، این عمل در حقیقت نشان توجه ویژه دولت به قضیه تکنولوژی و تاثیر آن بر تغییر و تغییرات بمنظور افزایش فرآیندهای کلان در مسیر پیشرفت شمرده می‌گردد.

این مطلب چطوره؟  سمیع‌زاده: وزارت ICT باید بتواند خودش را با پیشرفت جهانی هماهنگ کند

به علاوه از طرف دیگر در این نشست به‌صورت رسمی مرکز تعالی به سران تکنولوژی عرضه شد. این مرکز به عرضه خدمات به آژانس‌های فدرال اختصاص دارد و بدین جهت نیز توصیه‌های سران گفته شده می‌تواند در عرصه این مرکز نیز به کاخ سفید کمک شایانی بکند.

در اینجا لازم است این نکته اضافه شود که معلومات بیشتر در این عرصه به رسانه‌ها راه نیافته است و بدین جهت نیز تنها لحظه می‌تواند واضح کند که سران غول‌های سیلیکون با این وجود به چه نحو می‌توانند کاخ سفید را دیجیتالی‌تر از قبل کنند.
 

امیدواریم نوشته “فراخوان از غول‌های تکنولوژی برای تحول دیجیتالی کاخ سفید” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به مدیریت ICT قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری