تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

تنها از مراکز مشهور سیم کارت تهیه کنید

رای دادن به این پست
banner

در باب اپراتورها نوشته ای داریم با عنوان “تنها از مراکز مشهور سیم کارت تهیه کنید” که پیشتر بدان میپردازیم.

اداره کل ارتباطات کمپانی ارتباطات سیار ایران مطرح کرد: با شرایطی که همراه اول قبل از این نیز به دفعات مطرح کرده، چندی قبلً مشاهده شده، کسانی از روش تلفن ثابت در رابطه با مشترکین این اپراتور، خرید سیم‌کارت همراه اول را با یک شماره شبیه به و هزینه ای بالاتر از هزینه مصوب و با اوضاع بسیار ویژه، توصیه می‌دهند که اغلب از خریداران کلاهبرداری شده و بعد از فروش، فروشنده پاسخگو نیست. در چنین شرایطی ست که که اپراتور اول تنها از روش درگاه‌های رسمی فروش خود، اقدام به واگذاری و فروش سیم کارت می‌کند.

به نوشته “فن آوری آی تی”، همراه اول در اطلاعیه خود تأکید کرده، فروشندگان ذکر شده رابطه‌ای با همراه اول نداشته و مشترکین نباید به اعتبار همراه اول، به آنها اعتماد کنند. به علاوه از طرف دیگر همراه اول تصریح کرده است، مشترکین برای خرید سیم‌کارت می‌توانند از روش فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول، دفاتر خدمات مشترکین و پرتال این اپراتور بخش «ثبت اسم گلچین» به نشانی sim.mci.ir، اقدام به خرید سیم کارت با هزینه مصوب کنند.

این مطلب چطوره؟  مشارکت همراه اول و نوکیا برای ارائه 5G

سامانه فروش تلفنی همراه اول، تنها شامل فروش مودم، دانگل، گوشی موبایل و تولیدات نوترینو است و سفارش، خرید و تحویل تولیدات همراه اول، در در منزل تنها با ارسال یک پیامک رایگان به سرشماره ۸۰۱۸ صورت می پذیرد؛ به این صورت که بعد از ارسال پیامک به سرشماره ذکر شده، از شماره ۰۹۱۲۹۹۹۹۰۰۰ با مشترک رابطه گرفته و خرید کالا انجام می‌شود.
 

امیدواریم نوشته “تنها از مراکز مشهور سیم کارت تهیه کنید” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری