تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

فیلترینگ هوشمند و دردسر صفحات فیلتر شده اینستاگرام!

رای دادن به این پست
banner

در باب شبکه های اجتماعی نوشته ای داریم با عنوان “فیلترینگ هوشمند و دردسر صفحات فیلتر شده اینستاگرام!” که پیشتر بدان میپردازیم.

همزمان با اینکه طرح فیلترینگ هوشمند وارد فاز سوم اجرا شده است، دسترسی به صفحات فیلترشده شبکه اجتماعی اینستاگرام برای مصرف کنندگان ممکن شده است.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر، طرح فیلترینگ هوشمند تا اینجای کار روی شبکه اجتماعی اینستاگرام پیاده سازی شده بود که با اجرای آن، دسترسی به صفحاتی که حاوی تصویر، متن و ویدئوی غیرمجاز و حاوی مصادیق مجرمانه بود، غیر ممکن بود.

چند روز قبل وزیر ارتباطات و تکنولوژی معلومات از انتهای فاز دوم این طرح اطلاع داد و مطرح کرد: طرح فیلترینگ هوشمند وارد فاز سوم اجرا شده است.

در حال حاضر و با شروع این طرح، برخلاف انتظار، دسترسی به صفحاتی که تا اینجای کار در شبکه اجتماعی اینستاگرام مسدود بود، ممکن شده است.

به نظر می‌رسد این مسئله به دلیل اشکالات فنی در اجرای این طرح به وقوع پیوسته است.

امیدواریم نوشته “فیلترینگ هوشمند و دردسر صفحات فیلتر شده اینستاگرام!” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  رد خبر تایید نشده انتقال سرورهای تلگرام به ایران

عنوان منو
در حال بارگذاری