تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

مسابقه صاحبان مشاغل برای کسب سود از شهرت بازی پوکمن گو

رای دادن به این پست
banner

در باب برنامه نویسی نوشته ای داریم با عنوان “مسابقه صاحبان مشاغل برای کسب سود از شهرت بازی پوکمن گو” که پیشتر بدان میپردازیم.

به نوشته “فن آوری آی تی” از فارس، مک‌دونالد نخستین کسب‌و‌کاری است که توانایی درآمدزایی از بازی پوکمن گو را جدی گرفته و تصمیم گرفته است به هر نحو ممکن مصرف کنندگان این بازی را به شعبه‌های زنجیره‌ای خود بکشاند.

شهرت بازی ذکر شده این ایام حتی از فیس‌بوک و بسیاری از خدمات‌های تلفن هوشمندی بیشتر شده و کم نیستند کمپانی‌هایی که حاضرند با پرداخت پول عرصه نمایش موقعیت‌های مکانی مرتبط به کسب‌و‌کار خود را در نقشه مجازی این بازی ممکن کنند.

جان هانکه مدیرکل کمپانی Niantic طراح اصلی این بازی می‌گوید در آتی قابلیتی موسوم به موقعیت‌های مورد خدمات رسانی به بازی گفته شده اضافه می‌شود. هم اینک تصویر لوگوی مک‌دونالد به کدهای نرم‌افزاری بازی گفته شده اضافه شده است.

منابع مطلع می‌گویند مک دونالد نه فقط حامی این بازی است، حتی تصمیم گرفته است فعالیت‌های خود در این عرصه را در آسیا هم گسترش دهد. در آتی تمامی رستوران‌های مک دونالد تحت نام مقصد مجازی ملاقات و تعامل با شخصیت‌های این بازی در نقشه‌های بازی پوکمن گو نمایش داده می‌شوند. با این وجود هنوز مک دونالد یا نینتندو به طرز رسمی در این عرصه اظهار نظر نکرده‌اند.

امیدواریم نوشته “مسابقه صاحبان مشاغل برای کسب سود از شهرت بازی پوکمن گو” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به برنامه نویسی قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  ارائه ابزار اپل برای برنامه‌نویسان بر روی iOS 10

عنوان منو
در حال بارگذاری