تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

عرضه عضو های رده‌بالای تازه برای بنیاد لینوکس

رای دادن به این پست
banner

در باب سیستم های عامل نوشته ای داریم با عنوان “عرضه عضو های رده‌بالای تازه برای بنیاد لینوکس” که پیشتر بدان میپردازیم.

به‌تازگی "بنیاد لینوکس" به‌صورت رسمی از فهرست ۱۷ عضو تازه خود معرفی کرده است که همگی این اعضاء به‌عنوان عضو های رده‌بالا و در حقیقت رده "نقره‌ای" این بنیاد به‌حساب می‌آیند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته وب‌سایت خبری تحلیلی linuxfoundation، بنیاد لینوکس به‌عنوان یک سازمان غیرانتفاعی جهانی که خلاقیت جمعی را از روش خدمات متن‌باز خود ترغیب می‌کند، چندی قبلً مطرح کرده که ۱۲ سازمان دیگر نیز به‌عنوان عضو های درجه دوم، به لیست این سازمان اضافه شده‌اند.
در خصوص فلسفه وجودی و عملکرد بنیاد مزبور، ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است که این سازمان، تا اینجای کار در عرصه خدمات رسانی از بزرگ‌ترین خلاقیت‌ها در عرصه تکنولوژی، کمک شایان توجهی کرده و در عین حال نیز خلاقیت‌های مخصوص خود را از روش مشارکت و راهبری خدمات متن‌باز تسریع کرده است.

این مطلب چطوره؟  ارائه ورژن تازه لینوکس برای هک قانونی

تحت نام نمونه می‌توان گفت که این سازمان با خدمات رسانی از عضو های خود، طرح‌های متن‌باز بسیاری را در عرصه‌های مختلف از نمونه شبکه، امنیت، خدمات ابری و … میزبانی و پشتیبانی کرده است.

 

مؤسسان و مدیران این سازمان اعتقاد دارند که با استناد به این اوضاع و نیز سیاست‌های در پیش گرفته شده، خود باعث پیشرفت تکنولوژی در جهان و منفعت بردن مردم و سازمان‌ها به‌صورت همزمان شده‌اند.

جیم زمین به‌عنوان مدیریت عملیات این سازمان در این‌‌باره گفت که: «ما مفتخریم که به‌تمامی عضو های نقره‌ای تازه اضافه شده به بنیاد لینوکس -که در حال مشارکت قابل توجه در طرح‌های متن‌باز هستند- خوش‌آمد بگوییم.»

مطابق اخبار منتشره در رسانه‌ها، این عضو های تازه شامل کمپانی‌های Applatix، Buoyant، CloudByte، DriveNets، Flexera Software program، Big Swarm، InfoSiftr، Infosys، Kasten, Inc، Kublr، McAfee، Palo Alto Networks، Revelry Labs، SmartLink Lab، WSO2 و Xiamen Anne Co Ltd هستند.
 

امیدواریم نوشته “عرضه عضو های رده‌بالای تازه برای بنیاد لینوکس” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به اخبار سیستم های عامل قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  آپدیت سیستم عامل لینوکسی feren

عنوان منو
در حال بارگذاری