تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

ورژن تازه اندروید خوشمزه Oreo!

رای دادن به این پست
banner

در باب سیستم های عامل نوشته ای داریم با عنوان “ورژن تازه اندروید خوشمزه Oreo!” که پیشتر بدان میپردازیم.

بر اساس گزارش‌های پخش شده، کمپانی گوگل برنامه ریزی شده است یقینا امشب در ۲۱ اوت از ورژن تازه سیستم عامل اندروید ۸ معرفی کند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از ایسنا، با استناد به گفته اندروید هدلاین، در حال حاضر مارکت حدسیات‌ها بر سر اسم‌گذاری ورژن تازه سیستم عامل اندروید ۸ که به اندروید O مشهور شده، بسیار داغ و پُر تب و تاب شده است. با این وجود که هنوز واضح نیست اسم ورژن تازه این سیستم عامل چیست با اینحال بر اساس اخبار غیر موثق پخش شده در محیط مجازی، گفته می‌شود که اسم ممکن اندروید O، اوریو (Oreo) خواهد بود.

در هفته قبلی ایوان بلس که در افشاگری در محیط مجازی مشهور است، با پخش عکسی از اسم بیسکوییت اوریو سخن گفت. با اینکه هنوز هیچ منبع رسمی و معتبری از صحت این اسم‌گذاری خبری نداده است، با اینحال بازهم اسم اوریو تنها نامی است که از آن بسیار گفته شده است. ولی باید گفت اسم‌های دیگری از قبیل اورلت، اورنجینا و حتی اختاپوس هم از نمونه گزینه‌های ممکن برای نامگذاری ورژن تازه اندروید است.

این مطلب چطوره؟  اوبونتو در جستجوی رفع باگ‌های MATE 16.04 LTS

با شرایطی که می دانیم گوگل، این غول تکنولوژی در جهان، پیشتر از اسم‌های خوراکی‌های پرطرفدار کمپانی‌های تجاری بین‌المللی مانند کاپ کیک، دونات، جینجر بِرِد، آیس کریم ساندویچ، ژِلی بین، کیت کت، لولی‌پاپ، مارشمالو و نوقا استفاده کرده بود.

در صورتی که گوگل امشب از بروزترین ورژن اندروید معرفی کند، بطور قطع گوشی‌های هوشمند پیکسل گوگل از اولین گوشی‌هایی هستند که قادر اند این سیستم عامل تازه را دریافت کنند.

امیدواریم نوشته “ورژن تازه اندروید خوشمزه Oreo!” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به اخبار سیستم های عامل قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری