تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

هزینه ۳ میلیارد دلاری تولید کارخانه اپل در آمریکا برای مردم این کشور

رای دادن به این پست
banner

در باب مدیریت ICT نوشته ای داریم با عنوان “هزینه ۳ میلیارد دلاری تولید کارخانه اپل در آمریکا برای مردم این کشور” که پیشتر بدان میپردازیم.

همزمان با اینکه ترامپ مدیرعامل جمهوری آمریکا مدعی شده بود با راه‌اندازی کارخانه‌های تازه اپل در این کشور ایجاد شغل می‌کند، حقیقت بطور کلی تصویر این نوشته را نشان می‌دهد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از فارس با استناد به گفته وی تری، اپل بر خلاف ادعاهای ترامپ قصد ندارد خود در آمریکا کارخانه تازه ای بسازد. حتی همکار تایوانی آن یعنی فاکس کان که گوشی‌های آیفون اپل را مونتاژ می‌کند در جستجوی تاسیس نخستین کارخانه‌اش در خاک ایالات متحده است.

این کار اگر چه امکان دارد دلیل اشتغال تعدادی کارگر آمریکایی شود، با اینحال تامین هزینه‌های مربوطه ۳ میلیارد دلار خرج روی دست مالیات دهندگان در این کشور خواهد گذاشت.

اسکات واکر فرماندار ایالت ویسکانسین و تری گو مدیرکل کمپانی فاکس کان تفاهمنامه‌ای را در این عرصه امضا کرده‌اند که بر بر اساس آن بیش از ۴۰۰۰ متر مربع زمین در دست فاکس کان قرار می‌گیرد.

این مطلب چطوره؟  نرم‌افزار ترلو و مقاصد تازه و بزرگ

انتظار می‌رود بعد از تاسیس کارخانه گفته شده ۱۰ هزار شغل در داخل آمریکا به طرز مستقیم و ۶۰۰۰ شغل تازه هم به طرز غیرمستقیم ایجاد شود. انتظار می‌رود این کارخانه تا سال ۲۰۲۰ بتواند ۱۳ هزار شغل دائمی بوجود آورد و باعث ۱۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری به وسیله فاکس کان گردد. متوسط حقوقی که سالانه به وسیله فاکس کان به کارگران این کارخانه پرداخت خواهد شد ۵۴ هزار دلار مطرح شده است.

امیدواریم نوشته “هزینه ۳ میلیارد دلاری تولید کارخانه اپل در آمریکا برای مردم این کشور” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به مدیریت ICT قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری