تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

هسته لینوکس ۴.۱۳ بدون تأخیر ارائه می‌شود

رای دادن به این پست
banner

در باب سیستم های عامل نوشته ای داریم با عنوان “هسته لینوکس ۴.۱۳ بدون تأخیر ارائه می‌شود” که پیشتر بدان میپردازیم.

لاینوس تروالدز اعتقاد دارد که هسته ۴.۱۳ سیستم‌عامل لینوکس بدون روبرو شدن با هیچ‌گونه تأخیری در وقتی که از قبل تعیین شده است، به مصرف کنندگان این سیستم‌عامل ارائه خواهد شد.
ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است که مصرف کنندگان علاقه‌مند این سیستم‌عامل، با شور و شوق در انتظار دریافت این ورژن تازه و تجربه کار با آن هستند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته وب‌سایت خبری تحلیلی softpedia، لاینوس تروالدز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین چهره‌های بنیاد لینوکس، اخیرا به مصرف کنندگان این سیستم‌عامل متن‌باز اطمینان داده است که هسته ۴.۱۳ این سیستم‌عامل به‌موقع پخش خواهد شد.

پیرامون همین موضوع نیز به‌تازگی تروالدز علاوه به ابراز اطمینان خود، اقدام به انتشار اسکرین شات‌های تازه ای از ورژن کاندیدای ارائه لینوکس برای مصرف کنندگان این سیستم‌عامل نموده است تا بدین ترتیب آنها را از روش دیزاین و پیشرفت هسته تازه این سیستم‌عامل آگاه سازد.

این مطلب چطوره؟  آپدیت سیستم عامل لینوکسی feren

آنگونه که جزئیات این عکس ها نشان می‌دهند، ورژن موردنظر از هسته لینوکس با توجه به برنامه‌ریزی‌های مطرح شده در حال تکمیل‌سازی به وسیله پیشرفت‌دهندگان است؛ با این وجود که به نظر می‌رسد دستاوردهای تعیین شده به‌عنوان هدف در هر یک از گام‌های چرخه پیشرفت این هسته، بسیار کوچک‌تر از قبل تعیین شده‌اند.

 

از نمونه تفاوت اجرا شده بر روی ورژن کاندیدای ارائه شماره ۵ هسته ۴.۱۳ لینوکس می‌توان به وصله‌های اجرا شده پیرامون درایورهایی با افزایش ۴۰ درصد و بهبودی تا سقف ۴۰ درصد برای معماری‌های قابل خدمات رسانی به وسیله این سیستم‌عامل اشاره نمود.

غیر از این نیز راندمان هسته شبکه این ورژن به میزان ۲۰ درصد افزایش یافته و به علاوه از طرف دیگر سیستم ماشین‌های مجازی، هدر فایل‌ها و به‌روزرسانی اسکریپت‌ها نیز بهینه‌سازی و به‌روزرسانی شده‌اند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است با توجه به اطلاعاتی که پیش‌ازاین از جانب بنیاد لینوکس پخش شده‌اند، هسته ۴.۱۳ لینوکس برنامه ریزی شده است تا در ابتدای ماه سپتامبر میلادی پخش شود و بدین‌ ترتیب می‌توان این تاریخ را قطعی دانست.
 

امیدواریم نوشته “هسته لینوکس ۴.۱۳ بدون تأخیر ارائه می‌شود” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به اخبار سیستم های عامل قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  ارائه سیستم ایمنی تازه برای اندروید

عنوان منو
در حال بارگذاری