تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

مشارکت گوگل و شیائومی؛ این‌بار برای تولید تلفن همراه

رای دادن به این پست
banner

در باب تلفن همراه نوشته ای داریم با عنوان “مشارکت گوگل و شیائومی؛ این‌بار برای تولید تلفن همراه” که پیشتر بدان میپردازیم.

 به نظر می رسد شیائومی سرگرم مشارکت با گوگل برای تولید یک تلفن هوشمند اندرویدی تازه است. پیرامون همین موضوع عکس هایی از یک ابزار تلفن همراه پخش شده که «شیائومی A1» اسم گرفته است.

بر اساس گزارش‌های رسیده این ابزار حاوی سیستم عامل Android One است. این نرم‌افزار را گوگل دیزاین کرده است. به علاوه از طرف دیگر این ابزار حاوی دو دوربین، حافظه نامحدود در گوگل فوتوز و یک نمایشگر ۵.۵ اینچی فول اچ.دی است. این خصوصیت‌ها برای یک تلفن همراه Android One جالب است.

قبل از این نیز شیائومی با گوگل مشارکت کرده است. یکی از آنها طرح اندروید تی‌وی است که در آمریکا فروخته می‌شود.

به هرحال این تلفن همراه اندرویدی برنامه ریزی شده است در آمریکا ارائه شود با اینحال یقینا در مارکت کشورهایی با اقتصاد درحال شکوفایی (مانند هند) پرطرفدار شود.

این مطلب چطوره؟  آیفون eight چه تکنولوژی‌های تازه ای دارد؟

بر اساس گزارش‌ها این تلفن همراه اندروید وان براساس تلفن همراه Mi 5X در اختیار به همین کمپانی تولید می گردد. با این وجود خبر تولید Mi 5X ماه قبلی مطرح شد. به هرحال بر اساس گزارش‌ها Mi 5X حاوی نمایشگر ۵.۵ اینچی فول اچ دی، پردازشگر اسنپ دراگون ۶۲۵، ۴ GB RAM، ۳۲ GB حافظه و باتری ۳۰۸۰ میلی آمپری است. غیر از آن حاوی دو دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در پشت ابزار است که قاب فلزی خواهد داشت.

امیدواریم نوشته “مشارکت گوگل و شیائومی؛ این‌بار برای تولید تلفن همراه” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری