تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

پخش خبر تایید نشده اختلال تلگرام با اهداف ویژه

رای دادن به این پست
banner

در باب شبکه های اجتماعی نوشته ای داریم با عنوان “پخش خبر تایید نشده اختلال تلگرام با اهداف ویژه” که پیشتر بدان میپردازیم.

در پی انتشار اخباری مبنی بر ایجاد اختلال زیرساخت برای تلگرام در محیط مجازی، وزارت ارتباطات و تکنولوژی معلومات این مسئله را خبر تایید نشده خوانده و از فعالیت عادی این پیغام‌رسان اطلاع داد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از ایسنا، در پی شایعاتی که از اختلال در پیغام‌رسان تلگرام و امکان دسترسی تنها از روش فیلترشکن در عده ای جاهای پخش شد، محمدرضا فرنقی‌زاد -مدیرکل مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و تکنولوژی معلومات- اختلال در تلگرام را تکذیب کرد.

همزمان با اینکه در اخبار غیر موثق آمده بود اختلال صورت‌گرفت از طرف کمپانی ارتباطات زیرساخت است، فرنقی‌زاد با تکذیب اختلال در تلگرام گفت: هیچ اختلالی در زیرساخت‌های ارتباطی کشور نیست.و تلگرام نیز در موقعیت عادی در حال فعالیت است.

وی به علاوه از طرف دیگر خاطرنشان کرد: در کمال تاسف عده ای اخبار غیر موثق با نگاه و هدف‌های ویژه در محیط مجازی درحال انتشار است؛ مبنی بر اینکه کمپانی ارتباطات زیرساخت در فعالیت تلگرام اختلال ایجاد کرده که این‌ اخبار غیر موثق قویا تکذیب می‌شود و این پیغام‌رسان فعالیت عادی خود را دارد

امیدواریم نوشته “پخش خبر تایید نشده اختلال تلگرام با اهداف ویژه” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  نتایج ناخوشایند توییتر در سه ماهه دوم

عنوان منو
در حال بارگذاری