تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

پرتوهای آنتن های BTS در حد استاندارد است

رای دادن به این پست
banner

در باب مقررات رادیویی نوشته ای داریم با عنوان “پرتوهای آنتن های BTS در حد استاندارد است” که پیشتر بدان میپردازیم.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مطرح کرد: موردی مبنی بر غیر استاندارد بودن پرتوهای آنتن‌های BTS گزارش نشده است.

به نوشته “فن آوری آی تی” از فارس، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به منظور رفع نگرانی مردم درمقایسه با امواج ناشی از دکل‌های مخابراتی و آنتن‌ها و کمک به گسترش شبکه‌های اپراتورها، طی اجرا جلسات کمیته حفاظت در مقابل اشعه مطرح کرد: بر مبنای اندازه‌گیری‌های انجام شده نظر دفتر امور حفاظت در مقابل اشعه سازمان انرژی اتمی ایران، موردی مبنی بر غیر استاندارد بودن پرتوهای آنتن‌های BTS گزارش نشده است.

این سازمان به علاوه از طرف دیگر با بررسی بررسی ها و بررسی ها انجام شده در کشورهای پیشرفت یافته درمقایسه با بهره برداری از نتایج این بررسی ها در جهت کاهش نگرانی‌های جامعه اقدام کرده است.

این مطلب چطوره؟  مصوبه رگولاتوری، تعرفه بسته‌های تشویقی را تغییر داد

در جلسات کمیته حفاظت در مقابل اشعه که با حضور نمایندگانی از سازمان انرژی اتمی ایران، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کمپانی تماس مشترک شهر، اپراتورهای موبایل، برگزار می‌شود بر مشارکت سازمان تنظیم مقررات با استناد به وظیفه مدیریت طیف فرکانسی کشور و اعطای پروانه به اپراتورها، با سازمان انرژی اتمی ایران تحت نام متولی قانونی ایمنی تشعشعی در کشور در عرصه اندازه‌گیری تشعشعات آنتن‌ها توافق شد.

در انتهای با توجه به نتایج این جلسات به علاوه از طرف دیگر اندازه‌گیری‌های انجام شده و مطرح نظر دفتر امور حفاظت در مقابل اشعه سازمان انرژی اتمی ایران، تا به این لحظه موردی مبنی بر غیر استاندارد بودن حدود پرتوگیری گزارش نشده است.

امیدواریم نوشته “پرتوهای آنتن های BTS در حد استاندارد است” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به سایت فن آوری آی تی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری