تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

پردازشگر توانمند آیفون7 این‌بار در آیفون SE

رای دادن به این پست
banner

در باب تلفن همراه نوشته ای داریم با عنوان “پردازشگر توانمند آیفون7 این‌بار در آیفون SE” که پیشتر بدان میپردازیم.

"اپل" تصمیم گرفته است گوشی کوچک خود را با یک گسترش قدرت و سرعت بزرگ همراه سازد.

گفته می‌شد که آیفون SE که در سال ۲۰۱۶ ارائه شد، هم اینک نیز قدرتمندترین گوشی ۴ اینچی دنیاست. با اینحال اکنون خبر تایید نشده شده که این گوشی ارتقای قدرت پیدا خواهد کرد که منجر به گسترش سرعت آن خواهد شد.

اخبار غیر موثق مبنی بر این است که انتهای سال جاری میلادی، "اپل" برنامه دارد تا یک ورژن به روز شده از این گوشی را ارائه کند که سرعت بیشتری از نمونه حال حاضر خواهد داشت.

این گوشی ابتدا در هند ارائه خواهد شد، جایی که "اپل" امیدوار است فروش خوبی داشته باشد.

این ارتقای قدرت شامل تعویض پردازشگر A۹ که در سال ۲۰۱۵ در گوشی‌های ۶s و SE تعبیه شده بود با پردازشگر تازه تر این کمپانی، A۱۰ خواهد بود که در سال ۲۰۱۶ در آیفون ۷ مورد بهره برداری قرار گرفت.

این مطلب چطوره؟  LG Q8 با سیستم صوتی ممتاز

انتظار می‌رود این گوشی به همراه پردازشگر A۱۰ با ورژن تازه سیستم عامل "اپل" (ios ۱۱) ارائه شود. این احتمال نیز می‌رود که با اندکی گسترش اندازه نمایشگر (۴-۴.۲ اینچ) همراه باشد.

ابتدا امسال ورژن‌های تازه ای از این گوشی را ارائه کرد که تنها شامل تغییر ظرفیت حافظه بود و نمونه‌های ۳۲ و ۱۲۸ GB را عرضه کرد، با اینحال پردازشگر و دیگر مشخصات آن بدون تغییر مانده بود.

با استناد به ادعای وبسایت تایوانی موسوم به "Focus Taiwan" انتظار می‌رود کمپانی "اپل" از کمپانی به اسم "Wistern Corp" در تایوان برای ارتقای این گوشی بهره ببرد.

منابع مطلع می‌گویند که کمپانی تایوانی، ورژن‌های پیشرفت یافته آیفون SE را پیش از هرچیز در کشور هند به فروش خواهد رساند و سپس به دیگر بازارها ارائه خواهد شد. از آنجاییکه به گفته "تیم کوک" رئیس "اپل"، این کمپانی با صرف انرژی و پول در جستجوی گسترش فروش در مارکت هند طی ۵ سال آتی است. وی ابراز امیدواری کرد که هند بدل به چین بعدی شود.

این مطلب چطوره؟  گوشی تازه گوگل، بدون جک هدفون ارائه خواهد شد

ضروری به ذکر است که آیفون SE به دلیل استفاده از هزینه پایین‌تر درمقایسه با دیگر گوشی‌های "اپل"، برای شهروندان هندی که غالبا استطاعت مالی پایینی دارند خوب‌تر است. اصلی‌ترین هدف "اپل" از ارائه نخستین ورژن‌های این گوشی در هند نیز همین موضوع است.

بر اساس محاسبه پخش شده، سهم فروش آیفون SE در آمریکا به اشتراک همه گوشی‌های هوشمند فروخته شده، ۵.۱ درصد بوده است و شاید دوست داشته باشید بدانید که با فروش ۹.۲ درصدی در بریتانیا مبدل به پرفروش‌ترین گوشی در این کشور شد و حتی از آیفون ۶s نیز بیشتر فروخت.

امیدواریم نوشته “پردازشگر توانمند آیفون7 این‌بار در آیفون SE” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری