تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

پرفروش‌ترین گیم‌های تلفن هوشمندی

رای دادن به این پست
banner

در باب بازی ها نوشته ای داریم با عنوان “پرفروش‌ترین گیم‌های تلفن هوشمندی” که پیشتر بدان میپردازیم.

صنعت گیم روی تلفن همراه در فصل اول ۲۰۱۷ با رشدی برابر با ۵۳ درصد درآمدی برابر با ۱۱.۹ میلیارد دلار را به خود اختصاص داد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از خبرآنلاین، با توجه به گزارش موسسه سنسورتاور/ Sensor Tower سود ذکر شده با توجه به مقدار فروش گیم از روش گوگل‌پلی و اپ‌استور کسب‌شده است و با این شرایط سود گوگل پلی ۸۳ درصد و سود فروشگاه اپل ۳۵ درصد افزایش را در مقایسه با مدت شبیه به سال قبل نشان می‌دهد.

اپ‌استور سود ۴.۹ میلیارد دلاری فصل اول سال ۲۰۱۶ خود را به ۶.۶ میلیارد دلار در فصل اول ۲۰۱۷ رساند درحالی‌که سود گوگل‌پلی از ۲.۹ به ۵.۳ میلیارد دلار رسید.

در چنین شرایطی ست که که در این مدت بیننده نصب ۸.۸ میلیارد اپ روی هر دو پلتفرم اندروید و آی.ایشان.اس بودیم که سال قبل از آن، ۷.۶ میلیارد بود.

این مطلب چطوره؟  بررسی تغییر رفتار انسان در آخرالزمان از روی گیم پرطرفدار کره‌ای

با این شرایط گیم Subway Surfers پردانلودترین گیم تلفن هوشمندی جهان شد، درحالی‌که گیم Monster Strike شماره یک دانلود و پرفروش‌ترین گیم را به خود اختصاص داد.

گیم King of Glory هم در بحث دانلود و هم در بحث فروش با این وجود در فصل چهارم ۲۰۱۶ از لیست خارج‌شده بود، از نوً در فصل اول جزو ده تای اول شد.

بازی حقیقت مجازی پوکمون گو و «سوپر ماریو ران» هر دو در فصل اول ۲۰۱۷ دچار کاهش دانلود و فروش شدند.

جدول پردرآمدترین گیم‌ها روی تلفن همراه

امیدواریم نوشته “پرفروش‌ترین گیم‌های تلفن هوشمندی” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به بازی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری