تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

چرا یک چت سریع با یک ربات، بسیاری از مشکلات را حل می‌کند

رای دادن به این پست
banner

در باب رباتیک نوشته ای داریم با عنوان “چرا یک چت سریع با یک ربات، بسیاری از مشکلات را حل می‌کند” که پیشتر بدان میپردازیم.

در اوج فعالیت‌های چت‌بات‌ها، ما بیننده حضور چت‌بات‌های خریدار‌محوری بودیم که کاربری این تکنولوژی را بیش از قبل واضح و مبرهن کرد. در بیشتر مواقع، این نوع ربات‌ها، راه‌ حل‌های رسیدن به حل موضوع بودند.
هم اینک، این ربات‌ها به سمتی پیش می‌روند که در هر گردش کاری هر کمپانی و هرگونه تعامل با خریدار می‌توانند مفید باشند. چت‌بات‌ها در حال حرکت به سمتی هستند که می‌توانند پاسخگوی مسائل و مشکلات حقیقی باشند.

توانایی‌های چت‌بات‌ها در سال‌های واپسین به میزان زیادی گسترش یافته است. آگاهی‌هایی که به وسیله فیس‌بوک در عرصه این تکنولوژی پخش می‌شد از حد ضروری نیز فراتر رفته است.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته ونچربیت، به توجه به این تکنولوژی در محل کار، می‌توانید از ربات سخنگو بخواهید که سود کمپانی در سه ماه قبلی را برای شما شرح دهد. مدیران ارشد جذب بازار و مالی می‌توانند اطلاعاتی که ضروری دارند را از این چت‌بات بپرسند. با اینحال امکان دارد به اطلاعاتی نیاز داشته باشند که از زمینه توانایی چت‌بات فراتر باشد.
تحت این شرایط مسئله کمی دارای اختلاف می‌شود.

رباتی که این مدیران نیاز دارند، نیاز به توانایی‌ها و درجات بالاتری از هوشمندی دارد که بتواند نقش و موقعیت شما را در کمپانی بشناسد و معلومات ضروری را در اختیارتان بگذارد.
به نظر دانشمندان، وظیفه افزایش موفقیت یک کارمند در عرصه کسب وکار با بهره برداری از چت‌بات خیلی ساده‌تر می‌شود. این ربات، اسم کارمند تازه و بخشی که در آن کار می‌کند را از ایشان می‌پرسد و سپس به طرز اتوماتیک و با توجه به وظایف از قبل تعیین شده، وی را به گروه‌های مربوطه و سیستم‌های اشتغال اضافه می‌کند.

این مطلب چطوره؟  تولید کوچک‌ترین ربات جراحی جهان در انگلیس

به همین منوال، کارمندان می‌تواند به سادگی از روش گفت‌وگو، لحظه مرخصی را از ربات بپرسند و به علاوه از طرف دیگر بپرسند که آیا وقتی برای مرخصی دارند و به علاوه از طرف دیگر درخواست خود مبنی بر مرخصی را برای مدیریت سازمان ارسال نمایند.

با این مقدمات و اوصاف می‌بینیم که مزایای چت‌بات‌ها واقعاً بدیهی و روشن است. این ربات‌ها به کارمندان کمک می‌کنند که کارهای خود را به گونه ای منطقی و بدون انجام کارهای زیادی، به انجام برسانند و سود‌وری آنها نیز بیشتر می‌شود.
 

امیدواریم نوشته “چرا یک چت سریع با یک ربات، بسیاری از مشکلات را حل می‌کند” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به رباتیک قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری