تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

به چه نحو هوش مصنوعی می‌تواند سازگاری استفاده کننده با اپ محیط کار را گسترش دهد؟

رای دادن به این پست
banner

در باب رباتیک نوشته ای داریم با عنوان “به چه نحو هوش مصنوعی می‌تواند سازگاری استفاده کننده با اپ محیط کار را گسترش دهد؟” که پیشتر بدان میپردازیم.

کاربردهای هوش مصنوعی در جهان امروز کم نیست، تحت نام مثال وقتی از چت‌بات هوش مصنوعی برای برنامه‌ریزی ملاقات‌های خود استفاده می‌کنید، یا برای پارک کردن اتومبیل خود از یک اپ کمک می‌گیرید، یا حتی رباتی که با بهره برداری از آن، قهوه سفارش می‌دهید و چندین و چند مثال دیگر، همگی از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند و به نظر می‌رسد که هوش مصنوعی در هر صنعتی یک انقلاب پدید خواهد آورد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته ونچربیت، در عرصه کاری، کمپانی‌ها در حال ارزیابی کاربری هوش مصنوعی در تمامی بخش‌ها از نمونه استخدام، توانایی فروش و اتوماسیون جذب بازار هستند.
با این وجود در زمان ارزیابی هوش مصنوعی برای خدمات رسانی از فروش، جلب خریدار و اهداف درآمدی، تنها کافی نیست که به کاربری هوش مصنوعی صرفاً در داخل کمپانی و مزایای آن بر کارکنان توجه کرد.

این مطلب چطوره؟  تولید کوچک‌ترین ربات جراحی جهان در انگلیس

برای نمونه، چت‌بات‌ها هم اینک برای پاسخگویی به سؤالات کارکنان، در سامانه‌های خدمات رسانی از خدمات استفاده می‌شوند. با اینحال اگر بتوان با بهره برداری از یادگیری ماشینی، یک گام فراتر رفت، با بهره برداری از دانشی که به دلیل مساله‌های معمول در دست هوش مصنوعی قرار می‌گیرد، می‌توان به هدایت کارکنان پرداخت.
غیر از این، می‌توان از هوش مصنوعی برای "خودکارسازی روند استخدام" استفاده نمود.

وانگهی با اینحال، اگر بتوان هوش مصنوعی را به گونه‌ای ارتقاء داد که قادر باشد توانایی‌ها و اوضاع روحی فرد را ارزیابی کند و با استناد به معلومات انتشار یافته، وی را در موقعیتی درست قرار دهد و مسئولیت‌های خوبی را به وی محول سازد، آن موقع می‌توان گفت که پیشرفتی بسیار بزرگ حاصل شده است؛ بدلیل آنکه تحت این شرایط راندمان کمپانی، فوق‌العاده بیشتر خواهد شد.

بسیاری از سازمان‌ها، چندین عدد از سیستم‌های یکپارچه مانند سیلزفورس برای مدیریت تماس با خریدار، ورک‌دی برای مدیریت منابع انسانی و مالی یا اس.ای.پی برای راه‌های اصلی منابع انسانی را در کمپانی خود، پیاده کرده‌اند.
در این عرصه نیز در حقیقت هدف این است که این قبیل فروشندگان را در عرصه‌های مربوطه تحت نام رهبر بکار گیریم.
 

امیدواریم نوشته “به چه نحو هوش مصنوعی می‌تواند سازگاری استفاده کننده با اپ محیط کار را گسترش دهد؟” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به رباتیک قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  دیزاین بهتر؛ هوش مصنوعی بهتر

عنوان منو
در حال بارگذاری