تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

چینی ها نوت‌بوک بدون فن و ضدآب ارائه کردند

رای دادن به این پست
banner

در باب رایانه ها نوشته ای داریم با عنوان “چینی ها نوت‌بوک بدون فن و ضدآب ارائه کردند” که پیشتر بدان میپردازیم.

Share/Save/Bookmark

 

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷

 

“فن آوری آی تی”- کمپانی چینی هواووی که بیشتر در زمینه مخابرات و ارائه گوشی اکتیو است با معرفی چند نوت بوک نمایش داده که تصمیم گرفته است دامنه فعالیت‌های خود را تسری دهد.

چینی ها نوت‌بوک بدون فن و ضدآب عرضه کردند

 هواووی برای نخستین بار سه نوت بوک را روانه مارکت کرده است. یکی از این نوت‌بوک‌ها حاوی صفحه نمایش ۱۵.۶ اینچی است، دیگری یک نوت بوک هیبریدی با توانایی مبدل به تبلت است و سومی یک نوت بوک ۱۳ اینچی بسیار باریک شمرده می‌شود.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر، هواووی با معرفی این نوت بوک‌ها از تلاش خود برای رقابت با لنووو، اچ.پی و دل که در کل ۵۰ درصد از مارکت رایانه های شخصی را مختص خود کرده اند، پرده برداشته است.

این مطلب چطوره؟  تکنولوژی تشخیص چهره این‌بار در لپ‌تاپ‌ها

Matebook X اسم نوت‌بوک بدون فن هواووی است که در مقابل پاشیدن آب مقاومت دارد.و از سنسور اثر انگشت نیز دارا است. هزینه این نوت بوک با استناد به قابلیت ها نصب شده از ۱۳۹۹ تا ۱۶۹۹ یورو در نوسان است.

Matebook E هیبریدی تولید این کمپانی بین ۹۹۹ تا ۱۲۹۹ یورو هزینه دارد و Matebook D با صفحه نمایش ۱۵.۶ اینچی بین ۷۹۹ تا ۹۹۹ دلار هزینه گذاری شده است.

اگر چه مقدار فروش انواع رایانه‌های شخصی در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به ترتیب ۸.۳ و ۳.۷ درصد کاهش یافته، با اینحال مدیران هواووی اعتقاد دارند مهلت های زیادی در این مارکت می باشد. این کمپانی که بعد از اپل و سامسونگ مقام سوم را در مارکت فروش تلفن های همراه هوشمند در دست دارد، امیدوار است بتواند این موفقیت را در مارکت رایانه‌های شخصی هم تکرار کند.

تمامی این نوت بوک ها به نسل هفتم پردازشگر های اینتل تجهیز بوده و حاوی ویندوز ۱۰ هستند. ارائه نوت‌بوک‌های گفته شده به مارکت ۱۲ کشور اروپایی، آمریکای شمالی ، آسیا و خاورمیانه از ابتدا ماه ژوئن شروع می‌شود.

این مطلب چطوره؟  معرفی یک لپ تاپ توانمند برای علاقمندان به بازی های رایانه

امیدواریم نوشته “چینی ها نوت‌بوک بدون فن و ضدآب ارائه کردند” مورد بهره برداری شماعلاقه مندان به رایانه ها قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری